Записаться через колл-центр
Направления

Отзывы

Мы всегда стремимся повышать уровень сервиса в клинике "Оксфорд Медикал" и искренне благодарим вас за теплые отзывы. Ваши комментарии и пожелания очень важны для нас — они помогают нам становиться лучше. Спасибо, что выбираете нас!

Оставить отзыв

Как мы формируем рейтинг?

Мы не только публикуем отзывы, но и анализируем их для улучшения качества услуг.

Учитываем только реальные отзывы. Перед публикацией все отзывы проходят модерацию для исключения фейковых сообщений.

Каждый отзыв всегда рассматривается администрацией клиники.

Рейтинг формируется на основе отзывов пациентов.

Наталия 22.06.2026
Щиро вдячна лікарю-подологу Коваль А.І за чуйне ставлення до пацієнтів, за її професіоналізм, побажати їй всього самого найкращого.
Star Star Star Star Star
Альона 16.06.2026
Уляна Віталіївна чудовий лікар! Завжди задоволена результатом. Рекомендую.
Star Star Star Star Star
Назарій 09.06.2026
Дуже рідко залишаю відгуки, але якщо й залишаю, то тільки за послуги, які вже перевірив. Це один з цих випадків. Дуже не хотів йти до психіатра, боявся, що підсадять на таблетки з з яких потім не злізу. Все таки наважився, так як терпіти постійну «проблему» було вже неможливо. Наталія Валентинівна вислуха і виписали препарати, купив їх. Перший раз було навіть страшно приймати, довго вичитував, що я купив. Вирішив спробувати, перша ніч пройшла спокійно, перший раз за пів року виспався. Згодом пройшли всі «проблеми». Сьогодні був в неї на прийомі 4-ий раз, продовжуємо лікування, сам ефект «проблеми» вже пройшов давно, але долікуватися потрібно, дозу препарату вже який місяць не піднімаємо ( я також боявся, що дози препаратів будуть постійно підвищувати ), дозу одного з препаратів взагалі вдалося знизити. Дуже вдячний Наталії Валентинівні за допомогу, обовʼязково буду продовжувати лікування тільки з нею. Якщо вам також лячно йти до психіатра, то рекомендую саме Наталію Анатоліївну
Star Star Star Star Star
Інна 08.06.2026
Хочу щиро подякувати моїй чарівній косметологині Наумчук Аліні В’ячеславівні 🌷за високий професіоналізм, уважність ,легку руку та неймовірно приємну атмосферу під час процедури. 🫶☺️Я звертаюся до неї вже не перший раз і завжди задоволена результатами її роботи.Вона настільки уважна,що своє обличчя я довіряю тільки їй. Все було виконано ,як завжди :дуже акуратно, делікатно та з турботою. ☺️❤️Результатами я надзвичайно задоволена! І ваші гроші не на вітер!Видно, що людина дійсно любить свою справу та працює з душею. Однозначно рекомендую❤️!Любіть себе ,будьте красиві і здорові 🌷
Star Star Star Star Star
Алла 07.06.2026
Добрий день! Була прийомі у Вікі Вікторівна за програмою скрінінг 40 плюс і була приємно вражена!))) Лікар уважно передивилася аналізи,чітко і ясно все прокоментувала,вислухала ,пояснила на що слід звернути увагу.Дуже уважна,ввічлива і приємна ! Мої щирі рекомендації!!!
Star Star Star Star Star
Олександр 03.06.2026
Дякую Вікторії Вікторівні за професійність та уважність. Відчувається великий досвід і відповідальне ставлення до своєї справи. Прийом пройшов комфортно, а рекомендації були чіткими та зрозумілими.
Star Star Star Star Star
Записаться через колл-центр
в клинике
online
Привет!
Давайте заботиться о здоровье:
Записаться через колл-центр

Мы используем файлы cookies и другие технологии для того, чтобы запомнить Ваши предпочтения и узнать, как именно Вы пользуетесь сайтом и взаимодействуете с ним.

Используя наш сайт, Вы также соглашаетесь с условиями "Пользовательского соглашения" и "Положение об обработке и защите персональных данных". Нажимая "СОГЛАШАЮСЬ", Вы даете согласие на обработку Ваших данных.