Отзывы клиентов о направлении Эндокринология
Мы всегда стремимся повышать уровень сервиса в клинике "Оксфорд Медикал" и искренне благодарим вас за теплые отзывы. Ваши комментарии и пожелания очень важны для нас — они помогают нам становиться лучше. Спасибо, что выбираете нас!
Олег 21.01.2026
Відвідував ендокринолога через проблеми з щитовидною залозою. Лікар Петро Миколайович дуже професійний і ввічливий, усе пояснив простими словами, що допомогло мені краще зрозуміти свій стан. Атмосфера в клініці комфортна, персонал доброзичливий. Рекомендую!
Ірина 21.01.2026
Дуже приємно приходити на прийом до професіонала та хорошої людини. Звернулась з проблемою випадіння волосся, вже після першої консультації почали працювати з проблемою та шукати причину. Виявили дефіцити за всіма показниками, які порадила перевірити лікар, що говорить про її високий рівень кваліфікації. Найкращий лікар до якого коли-небудь зверталася.
Катерина 25.11.2024
Дуже задоволена консультацією у ендокринолога Невмержицької Юлії. Лікар дуже уважна, детально пояснила всі результати аналізів і розписала план лікування.
Юлия 25.11.2024
Добрый день! Я Наталья Бондарчук, была на прийоме заключительном, у доктора эндокринолога Невмержицкой Юлии Игоревны, молодая, квалифицированная с чувством ответственности, доброты и понимания доктор. Я очень довольна консультацией. Благодарю Вас! В целом клинике желаю процветания. Чтобы Все Ваши посетители оставались здоровы и счастливыми!
Ігор 23.11.2024
Відвідував ендокринолога через проблеми з щитовидною залозою. Лікар Петро Миколайович дуже професійний і ввічливий, усе пояснив простими словами, що допомогло мені краще зрозуміти свій стан. Атмосфера в клініці комфортна, персонал доброзичливий. Рекомендую!
Наталія 20.11.2024
Чудова клініка! Лікар ендокринолог Петро Миколайович уважно вислухав мої скарги, дав цінні рекоменда.Тільки позитивні враження від відвідування Оксфорд Медікал.
Записаться через колл-центр
Давайте заботиться о здоровье:
Записаться через колл-центр