Отзывы клиентов о направлении Эндоскопия
Мы всегда стремимся повышать уровень сервиса в клинике "Оксфорд Медикал" и искренне благодарим вас за теплые отзывы. Ваши комментарии и пожелания очень важны для нас — они помогают нам становиться лучше. Спасибо, что выбираете нас!
Анна Володимирівна 12.11.2024
Зверталася до клініки Оксфорд Медікал на процедуру гастроскопії. Дуже боялася, але завдяки лікарю Ясену Віталію Віталійовичу все пройшло чудово. Він був надзвичайно уважним і професійним. Дякую за підтримку та якісну допомогу!
Михайло 11.11.2024
Робив обстеження шлунку, все чудово. Абсолютно без болю та швидко. Рекомендую!
Раїса 05.11.2024
Досвідчені лікарі та кваліфікований персонал. Процедура пройшла безболісно та без дискомфорту. Я навіть не очікувала, що так можливо. Дякую.
Григорій 01.11.2024
Дякую лікарю ендоскопісту Сможанику за якісне обстеження ФГДС. А також анестезіологу Жданюку А.В. Ви найкращі.
Тетяна 23.11.2023
Робила гастроскопію у лікаря Сможаника Віктора Васильовича під наркозом , вперше ця процедура для мене була абсолютно комфортною і безболісною. Віктор Васильович це майстер своєї справи ,лікар від БОГА , уважний , ввічливий , заспокоїв , підтримав Медперсонал який був присутній на процедурі дуже ввічливі і приємні, все чисто і охайно. Після пробудження привезли в дуже гарну чисту палату, де у мене був час прийти в себе до кінця. Дуже вдячна !!! Рекомендую даний заклад !!!!!
Олена 06.11.2023
Перший раз відвідувала дану клініку, потрібно було пройти колоноскопію. Було багато страху, але все пройшло супер. Анастезіолог великий молодець. Велика вдячність лікарю Сможаник Віктору Васильовичу!!! раджу всім саме в цій установі і саме в цього лікаря!!!
Записаться через колл-центр
Давайте заботиться о здоровье:
Записаться через колл-центр