Отзывы клиентов о направлении Стоматология
Мы всегда стремимся повышать уровень сервиса в клинике "Оксфорд Медикал" и искренне благодарим вас за теплые отзывы. Ваши комментарии и пожелания очень важны для нас — они помогают нам становиться лучше. Спасибо, что выбираете нас!
Юлія 15.10.2024
Дякую стоматологу Богдану Миколайовичу за чудову роботу. Тепер моя усмішка білосніжна та здорова.
Настя 13.10.2024
Прекрасний сервіс та хороша атмосфера. Особливо хочу відмітити роботу стоматолога Альони Валеріївни. Чудовий спеціаліст! Дякую.
Катерина 11.10.2024
Зверталась до лікаря стоматолога. Все чудово.
Діана 01.07.2024
Хочу подякувати лікарю Ладанюк Альоні Віталіївні Дуже хороший лікар-стоматолог. Робили Епідуріальну анастазію молочних зубів для моєї донечки , їй 2 р нам і полікували ,і поставили пломбочки,також прийшлося вирвати 4 зубчики це було необхідно. Лікар дуже привітний не пожалкуєте звертайтеся. Все зробить на вищому рівні!
Ира 04.02.2024
Хороший лікар, дуже вдячна йому ,після видалення зуба прочищала в цього лікаря Слава Богу загоїлася рана ,рекомендую цього лікар 5+
Записаться через колл-центр
Давайте заботиться о здоровье:
Записаться через колл-центр