(0412) 55-88-80
Замовити зворотній дзвінок
Укр

З технічних причин ми не зможемо відповідати у JivoChat. Просимо звертатися до нас по телефону (0412)55-88-80. Дякуємо за розуміння!

Вакцинація від COVID-19 в Житомирі

Спалах коронавірусної інфекції сколихнув увесь світ. Це не перша пандемія, котра принесла вагомий вклад у свідомість людей, та й, за прогнозами вчених, не остання. Досвід попередніх років приводить нас до висновку, що фактично кожну епідемію інфекційного захворювання можна тримати під контролем завдяки вакцинації. 

Суть вакцинації полягає у введенні штучно інактивованого чи вбитого штаму збудника інфекції або його токсину в організм людини. У відповідь на цей антиген (який, зауважуємо, не призведе до розвитку інфекційного процесу) в організмі створюються специфічні антитіла, роль яких полягає в подальшому захисті від активних штамів інфекції. Цей процес в сучасній епідеміології називають формуванням штучного набутого активного імунітету. Зауважуємо, що вакцинація не передбачає введення готових антитіл, адже це вважатиметься пасивним імунітетом.

Чому необхідно вакцинуватися проти COVID-19?

В мережі витає маса неперевіреної та недостовірної інформації щодо вакцин. Чіпування, масове зниження і безліч інших теорій всесвітньої змови ми можемо побачити в газетах, почути у телевізійних ток-шоу, зустріти у коментарях соціальних мереж.

Та чомусь не часто згадують, що, наприклад таке захворювання як вітряна віспа повністю зникло і не з’являлося понад 30 років завдяки вакцинації, поліомієліт, який був катастрофою у 20-му столітті в Україні фактично ліквідований (одиниці випадків на десятиліття) саме завдяки вакцинації, епідемія чуми зупинена, як не дивно, виключно завдяки вакцинації. 

Варто зрозуміти, що ми на тій стадії проблеми, коли просто носіння маски і миття рук – це фактично ніщо. Вакцинація, на сьогоднішній день, є єдиним методом створення колективного імунітету проти COVID-19 і єдиним методом виходу із кризи та вічного карантину.

Вакцинація проти COVID-19 в клініці Оксфорд Медікал Житомир

Протягом карантину кожен з нас переоцінив своє відношення до власного здоров’я та здоров’я близьких. Якщо буквально кілька місяців тому вакцина проти COVID-19 була для нас недосяжною, то вже сьогодні ми маємо для вас неймовірну новину! В клініці Оксфорд Медікал в місті Житомир доступна послуга вакцинації проти COVID-19 препаратом AstraZeneca.

На сьогоднішній день, згідно із даними ВООЗ, ефективність вакцинації даним препаратом складає 95%! Варто також зауважити, що ті 5%, які все-таки можуть захворіти, відмічають значне зниження інтенсивності симптоматики, тобто гарантований легкий перебіг інфекційного процесу. Враховуючи постійне мутування вірусу, вакцина однаково є ефективною і при нових штамах.

Вакцинуватися рекомендовано в першу чергу усім особам, які працюють із великими групами людей (медики, вчителі, держслужбовці) та усім особам із обтяженим анамнезом (літнім особам і людям із хронічними захворюваннями). 

Протипоказаннями до проведення вакцинації є:

  • вроджені та набуті імунодефіцити;

  • онкопатології;

  • хіміотерапевтичне та променеве лікування;

  • тривала імуносупресивна терапія;

  • схильність до алергічних реакцій;

  • гострі запальні захворювання;

  • деякі групи аутоімунних патологій.

Важливою умовою якісної та безпечної вакцинації є належне устаткування для транспортування і зберігання вакцин та звичайно ж професійно навчений персонал.

В клініці Оксфорд Медікал Житомир для кожного пацієнта гарантують професійне виконання вакцинації із дотриманням усіх необхідних протоколів безпеки. Перед вакцинацією обов’язковим є огляд у лікаря та рекомендовано провести дослідження рівня імуноглобулінів класу G. Маніпуляція проводиться виключно за попереднім записом. Опісля пацієнту надаються відповідні рекомендації.

Запис та консультація: (0412)55-88-80

( Рейтинг: 3.44, голосів: 9 )

відгуки
Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації кліників
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом