Отзывы
Мы всегда стремимся повышать уровень сервиса в клинике "Оксфорд Медикал" и искренне благодарим вас за теплые отзывы. Ваши комментарии и пожелания очень важны для нас — они помогают нам становиться лучше. Спасибо, что выбираете нас!
Світлана 14.08.2025
Хочу висловити щиру подяку Олександру Михайловичу! Потрапила на операцію, дуже хвилювалась, але лікар усе пояснив, заспокоїв і провів втручання максимально професійно. Відновлення пройшло швидко, а шов майже непомітний. Чудовий фахівець і приємна людина!
Марина 10.07.2025
Хочу подякувати лікарю дерматологу Ніні Михайлівні за якісне та дієве лікування моєї проблеми. Лікар дуже кваліфікована та уважна. Рекомендую!
Тетяна Косянчук 20.03.2023
Хочу подякувати дитячому лікарю-хірургу Олегу Вікторовичу за професіоналізмНиз.Ми звернулися з проблемою бородавок у доньки, через що вона дуже комплексувала.Усе вирішилося з першого разу,хоча мало бути декілька оперативних втручань.Лікар справжній професіонал з Великої Літери!!! Низький уклін!
Іра 06.03.2023
Дякую за гарну консультацію подолога, дуже уважна і приємна Олександра допомогла моєму батьку з його проблемою грибка на нігті
Павел Комов 30.01.2023
4.01,2023 обращался в клинику с проблемой по здоровью к неврологу Хочу выразить благодарность врачу который знает свое дело,действительно ее профессия это призвание. Огромное спасибо врачу неврологу Орихівська М.Р Благодаря Вам назначение правильное лечение что способствовало быстрому выздоровлению! Больше бы таких врачей,спасибо Вам!
Ольга 10.11.2022
Щиро дякую Лікарю від Бога - Вячеславу Миколайовичу, Вы повернули мене до повноцінного, нормального життя, без геморою.
Записаться через колл-центр
Давайте заботиться о здоровье:
Записаться через колл-центр