Записаться через колл-центр
Направления

Отзывы

Мы всегда стремимся повышать уровень сервиса в клинике "Оксфорд Медикал" и искренне благодарим вас за теплые отзывы. Ваши комментарии и пожелания очень важны для нас — они помогают нам становиться лучше. Спасибо, что выбираете нас!

Оставить отзыв
Яна 04.11.2022
Хочу подякувати персоналу клініки Оксфорд Медікал Житомир за чудове обслуговування. Привітні дівчата на рецепції, хороші та ввічливі оператори в кол-центрі які завжди грамотно інформують про послуги. Найкращі лікарі в місті, досвідчені та кваліфіковані. Рекомендую.
Star Star Star Star Star
Ірина Владиславівна Соммелла 30.09.2022
Хочу висловити свою вдячність працівникам Oxford Medical ,які допомогли мені повернутися до повноцінного життя без болю та страху. Дякую Сергеєву В'ячеславу Миколайовичу, лікарю-хірургу проктологу за професійність, тактовність, розуміння; Мільнеченко Артуру Миколайовичу та Циря Марині Олександрівні, анестезіологам за відмінне володіння своєю справою, оптемізм, відчуття гумору: Дмітрієвій Анастасії Вікторівні, операційній медсестрі за уважність,людяність, доброту;Іщук Людмилі Врлодимирівні, старшій медсестрі за чуйність,відповідальність! Дякую всім працівникам клініки, які внесли свій вклад у вирішенні моєї "делікатної " проблеми! Нехай бог повертає вам затрачені сили! Здоров'я вам та вашим рідним! Токож хочу звернутися до всіх, хто ще вагається, боїться чи соромиться своєї хвороби-звертайтеся до професіоналів за допомогою, чим раніше ви це зробите, тим швидшим, безболіснішим ( і "економнішим ") буде одужання. Хвороби не обирають, геморой не виключення! Усім здоров'я та миру!
Star Star Star Star Star
Максим 16.12.2021
Хочу поблагодарить девчонку с манипуляции (Анна зовут),очень приятная и быстро взяла анализы и рассказала всё !!!!
Star Star Star Star Star
Ляна 16.12.2021
Добрый день!)Хочу поблагодарить Вашу клинику ,вы лучшая клиника в Житомире !!!!Не раз обращалась к Вам , девочки на рецепшене приятные , расскажут,проведут !! Девочки с манипуляции вообще лапочки,поднимут настроения
Star Star Star Star Star
Светлана 05.11.2021
Хочу выразить благодарность доктору Дмитрию Сергеевичу за профессионально оказанную мне неотложную медицинскую помощь! Отдельно хочу отметить чуткость и интеллигентность доктора! С уважение Пелешок С.О.
Star Star Star Star Star
Юлія 22.10.2021
Доброго дня! Хочу подякувати лікарю Мартинюку Андрію Валерійовичу за допомогу!!! Лікар дуже уважний та має індивідуальний підхід до пацієнта. Завдяки правильно підібраному лікуванні я вже почуваю себе дуже добре, а це свідчить про професіоналізм у постановці діагнозу та призначенні схеми лікування. Радує що у вашій клініці є такий хороший лікар!!!
Star Star Star Star Star
Записаться через колл-центр
в клинике
online
Привет!
Давайте заботиться о здоровье:
Записаться через колл-центр

Мы используем файлы cookies и другие технологии для того, чтобы запомнить Ваши предпочтения и узнать, как именно Вы пользуетесь сайтом и взаимодействуете с ним.

Используя наш сайт, Вы также соглашаетесь с условиями "Пользовательского соглашения" и "Положение об обработке и защите персональных данных". Нажимая "СОГЛАШАЮСЬ", Вы даете согласие на обработку Ваших данных.