Отзывы
Мы всегда стремимся повышать уровень сервиса в клинике "Оксфорд Медикал" и искренне благодарим вас за теплые отзывы. Ваши комментарии и пожелания очень важны для нас — они помогают нам становиться лучше. Спасибо, что выбираете нас!
Яна 04.11.2022
Хочу подякувати персоналу клініки Оксфорд Медікал Житомир за чудове обслуговування. Привітні дівчата на рецепції, хороші та ввічливі оператори в кол-центрі які завжди грамотно інформують про послуги. Найкращі лікарі в місті, досвідчені та кваліфіковані. Рекомендую.
Ірина Владиславівна Соммелла 30.09.2022
Хочу висловити свою вдячність працівникам Oxford Medical ,які допомогли мені повернутися до повноцінного життя без болю та страху. Дякую Сергеєву В'ячеславу Миколайовичу, лікарю-хірургу проктологу за професійність, тактовність, розуміння; Мільнеченко Артуру Миколайовичу та Циря Марині Олександрівні, анестезіологам за відмінне володіння своєю справою, оптемізм, відчуття гумору: Дмітрієвій Анастасії Вікторівні, операційній медсестрі за уважність,людяність, доброту;Іщук Людмилі Врлодимирівні, старшій медсестрі за чуйність,відповідальність! Дякую всім працівникам клініки, які внесли свій вклад у вирішенні моєї "делікатної " проблеми! Нехай бог повертає вам затрачені сили! Здоров'я вам та вашим рідним! Токож хочу звернутися до всіх, хто ще вагається, боїться чи соромиться своєї хвороби-звертайтеся до професіоналів за допомогою, чим раніше ви це зробите, тим швидшим, безболіснішим ( і "економнішим ") буде одужання. Хвороби не обирають, геморой не виключення! Усім здоров'я та миру!
Максим 16.12.2021
Хочу поблагодарить девчонку с манипуляции (Анна зовут),очень приятная и быстро взяла анализы и рассказала всё !!!!
Ляна 16.12.2021
Добрый день!)Хочу поблагодарить Вашу клинику ,вы лучшая клиника в Житомире !!!!Не раз обращалась к Вам , девочки на рецепшене приятные , расскажут,проведут !! Девочки с манипуляции вообще лапочки,поднимут настроения
Светлана 05.11.2021
Хочу выразить благодарность доктору Дмитрию Сергеевичу за профессионально оказанную мне неотложную медицинскую помощь! Отдельно хочу отметить чуткость и интеллигентность доктора! С уважение Пелешок С.О.
Юлія 22.10.2021
Доброго дня! Хочу подякувати лікарю Мартинюку Андрію Валерійовичу за допомогу!!! Лікар дуже уважний та має індивідуальний підхід до пацієнта. Завдяки правильно підібраному лікуванні я вже почуваю себе дуже добре, а це свідчить про професіоналізм у постановці діагнозу та призначенні схеми лікування. Радує що у вашій клініці є такий хороший лікар!!!
Записаться через колл-центр
Давайте заботиться о здоровье:
Записаться через колл-центр