Отзывы
Мы всегда стремимся повышать уровень сервиса в клинике "Оксфорд Медикал" и искренне благодарим вас за теплые отзывы. Ваши комментарии и пожелания очень важны для нас — они помогают нам становиться лучше. Спасибо, что выбираете нас!
Катерина 09.05.2021
Годарева Татьяна Фёдоровна - лучший специалист, которого встречала. Всегда лечит по делу и никогда не назначит ничего лишнего. Живу в другом городе, но каждые пол года специально езжу в Житомир, чтобы пойти именно к ней на приём
Євген 10.02.2021
Доброго дня! Дякую вам, за те, що у вас працюють такі клієнтоорієнтовані та професійні у своїй справі лікарі, як Борецька.
Татьяна Рожковская 04.01.2021
Хочу висловити свою вдячність масажисту Зборовській Олені Петрівні за її професійні вміння та особистісні якості. Вже вдруге її невтомні руки та позитивна аура повернули мені здоровий стан. Олена Петрівна, бажаю Вам задоволення від своєї праці та вдячних пацієнтів!
Коробкова Тамара Костянтинівна 23.12.2020
Доброго вечора, сьогодні була на прийомі у терапевта (10 год чоловік) ,а також узі легень, нажаль не пам'ятаю імена лікарів, однак хочу висловити велику подяку за увагу, професіоналізм і людяність, раджу всім!!!
Євгеній 18.11.2020
Хочу подякувати особисто Годорову Теймуразу Суліковичу за його професійну майстерність і допомогу у мої невеличкій та незручній проблемі;) Зважитись на перший крок до вирішення питання було вкрай складно, та й проблема сама б не вирішилась. Тому після ретельного пошуку клініки вибір випав на Оксфорд Медікал. Під час першого візиту адміністратори були чемні та ввічливі і одразу підібрали для мене зручний час консультації з лікарем. І на прохання нагадати мені завчасно про запис до лікаря вони прислухались - тричі повідомляли з певним проміжком часу, так само ввічливо. Окремо дякую їм за їхню працю. Після першого огляду лікарем Теймуразом Суліковичем всі мої страхи зникли, що лише сприяли безболісному лікуванню та швидкому одужанню. Величезна Вам подяка за ваші майстерність і ретельний контроль у вирішенні мого незручного питання. Рекомендую звертатись до Вас усім. І не соромтеся бути здоровими!! Бо ми того варті;)
Алёна Гавриш 10.09.2019
Подняли настроение с утра! Приятный персонал. Квалифицированный специалисты! Спасибо!
Записаться через колл-центр
Давайте заботиться о здоровье:
Записаться через колл-центр