Отзывы
Мы всегда стремимся повышать уровень сервиса в клинике "Оксфорд Медикал" и искренне благодарим вас за теплые отзывы. Ваши комментарии и пожелания очень важны для нас — они помогают нам становиться лучше. Спасибо, что выбираете нас!
Коробкова Тамара Костянтинівна 23.12.2020
Доброго вечора, сьогодні була на прийомі у терапевта (10 год чоловік) ,а також узі легень, нажаль не пам'ятаю імена лікарів, однак хочу висловити велику подяку за увагу, професіоналізм і людяність, раджу всім!!!
Євгеній 18.11.2020
Хочу подякувати особисто Годорову Теймуразу Суліковичу за його професійну майстерність і допомогу у мої невеличкій та незручній проблемі;) Зважитись на перший крок до вирішення питання було вкрай складно, та й проблема сама б не вирішилась. Тому після ретельного пошуку клініки вибір випав на Оксфорд Медікал. Під час першого візиту адміністратори були чемні та ввічливі і одразу підібрали для мене зручний час консультації з лікарем. І на прохання нагадати мені завчасно про запис до лікаря вони прислухались - тричі повідомляли з певним проміжком часу, так само ввічливо. Окремо дякую їм за їхню працю. Після першого огляду лікарем Теймуразом Суліковичем всі мої страхи зникли, що лише сприяли безболісному лікуванню та швидкому одужанню. Величезна Вам подяка за ваші майстерність і ретельний контроль у вирішенні мого незручного питання. Рекомендую звертатись до Вас усім. І не соромтеся бути здоровими!! Бо ми того варті;)
Леся 16.10.2020
Хочу поблагодарить косметолога Юлию Олеговну за внимание и профессионализм! После моря моё лицо было не только в веснушках, а й в ужасных пигментных пятнах... Юля предложила лазерное удаление пигментации (лазер Cundella). После этой процедуры моё лицо сияло как у младенца, такого чистого и ровного оттенка у меня никогда не было.... Девчонки - советую, результат видно "на лицо!"
Рина 29.04.2020
Однозначно рекомендую звертатися до Петра Миколайовича! Детально все розповідає,дуже уважний!я просто в захваті від прийому! В черговий раз переконуюсь,що в Україні існують справжні лікарі та професіонали своєї справи. Я вірю, що саме такі люди та їхнє відношення до своєї професії врятують світ. Процвітання вашій клініці та чудовим лікарям.
Юлия 10.09.2019
Персоналу большое спасибо за комфортную атмосферу к пациентам.
Алёна Гавриш 10.09.2019
Подняли настроение с утра! Приятный персонал. Квалифицированный специалисты! Спасибо!
Записаться через колл-центр
Давайте заботиться о здоровье:
Записаться через колл-центр