050 821 38 99
Замовити зворотній дзвінок
Укр

Якісна та сучасна стоматологія повного циклу 7 днів на тиждень : діагностика, лікування, імплантація, хірургія.

Видалення фібром, кератом, родимок в Житомирі

Доброякісні новоутворення на шкірі приносять значний дискомфорт пацієнт, в першу чергу, через свій неестетичний вигляд. Є безліч видів новоутворень, як доброякісних, так і злоякісних. В дерматологічній практиці частіш за все зустрічаються такі новоутворення як кератоми, родимки та фіброми шкіри.

В нашій клініці ми використовуємо лише  безпечні та ефективні методики видалення новоутворень шкіри. Найбільш безпечним методом видалення новоутворень на шкірі є радіохвильовий метод. Це є щадна та абсолютно безкровна процедура, яка не потребує спеціальної підготовки та проводиться під місцевим знеболенням. Після видалення на шкірі не залишається ні рубців, ні шрамів, а ні будь яких інших слідів.

ПОРІВНЯЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА МЕТОДІВ ВИДАЛЕННЯ НОВОУТВОРЕНЬ


Видалення родимок

Родимка – це доброякісне новоутворення, яке супроводжує людину постійно. Ми можемо не пам’ятати, у який саме період життя виникла та чи інша родимка. Виникненню родимок сприяють як генетичний фактор (поява родимок на тих саме зонах, що і у батьків), так і фізичні фактори: гіперінсоляція, надмірне рентгенівське опромінення та ін.

Родимка являє собою доброякісне новоутворення на шкірі у вигляді плями коричневого кольору, що підіймається над рівнем шкіри. Необхідність видалення родимок полягає у тому, що у процесі своєї життєдіяльності людина може часто травмувати утворення. В свою чергу, періодичні пошкодження родимки сприяють її переродженню у рак. 

Перед видаленням рекомендовано провести загальний огляд утворення у лікаря та дерматоскопію. Видалення проводять радіохвильовим скальпелем за лічені хвилини, з використанням місцевої анестезії. 

Видалення кератом

Кератома  - це новоутворення шкіри, що являє собою специфічну бляшку або кірку. Виникає частіше у осіб літнього віку, що пов’язано зі зниженням вологості, частішою травматизацією та інсоляцією. Кератоми бувають себорейними та синильними. 

  1. Себорейні кератоми – овальні або грибоподібні бляшки, що можуть мати від жовтуватого до темно-коричневого забарвлення. Розміри коливаються від кількох міліметрів до кількох сантиметрів.
  2. Синильні кератоми – це обмежені бляшки, які покриті сіруватими кірками.

   Чому необхідно видаляти кератоми? Проблема полягає у тому, що при найменшому пошкодженні, а таке буває часто, виникають дискомфорт, біль та кровотечі. Систематичне ушкодження кератом сприяє їх малігнізації (переродженню в онкопатологію). Видалення також проводиться після попереднього огляду лікарем, із залученням радіохвильового методу. Саме радіохвильова ексцизія кератом є найбільш популярним методом, завдяки своїй нетравматичності та схвальним відгукам пацієнтів.

   Видалення фібром

   Фіброми – це новоутворення, яке виникає у товщі шкіри із сполучної тканини, яке зовні нагадує невелику горошину світло-коричневого або тілесного кольору. Фіброми можуть локалізуватися не тільки на шкірі, а й у внутрішніх органах, де є сполучна тканина. Це зумовлено різними чинниками:  старінням, гормональною перебудовою, супутніми захворюваннями сполучної тканини, генетичним фактором.

   Розрізняють м’яку та тверду фіброму:

    1. М’яка – виникає у тих зонах, де шкіра є тонкою та найчастіше піддається тертю. Складається здебільшого із жирової тканини і зовні нагадує невеликий шкірно-жировий мішечок. Вона є нещільною, м’якою, поверхня нерівна, при контакті може бути болючою, при пальпації може вдавлюватися у товщу шкіри.
    2. Тверда – виникає на обличчі, на спині, плечах, на пальцях, на слизових оболонках. Є щільною горошиною, з рівною поверхнею, не болюча при пальпації, не вдавлюється у шкіру. Тверда фіброма може бути на шкірі, а може бути у вигляді ущільнення під шкірою.

     Видалення фібром може бути як хірургічним, так і радіохвильовим. Хірургічний метод стає все менш популярним через тривалий період загоєння. Радіохвильовий метод з використанням апарату SURGITRON виступає на передові позиції завдяки своїм перевагам:

     • швидке загоєння;

     • відсутність кровотеч;

     • відсутність ураження придаткових тканини;

     • доступність;

     • мізерний відсоток рецидиву та ін.

     ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

     ( Рейтинг: 4.97, голосів: 39 )

     Наші СПЕЦІАЛІСТИ

     усі спеціалісти     Дерматовенеролог: Наумчук Ніна Михайлівна
     Наумчук Ніна Михайлівна Дерматовенеролог
     Дерматовенеролог: Наумчук Ніна Михайлівна
     Наумчук Ніна МихайлівнаДерматовенеролог

     Леха Качинського, 4;

     інформація про лікаря

     2014 – 2020 р. – навчання в Івано – Франківському національному медичному університеті.

     2020 – 2022 р. – проходження інтернатури за напрямком дерматовенерологія в університеті після дипломної освіти ім.. П.Шупика.

     Науково – практичні конференції по загально шкірних та венеричних захворюваннях:

     -        «Київські дерматологічні дні»

     -        Активний слухач платформи «Medical knowlegge », «Progress Platform», «Medvoice», «New Vivo».

     Проходження курсів по базовій дерматоскопії, прийняття участі в дерматоскопічному конгресі 2024 Вікторії Савдськіної.

     Участь в семінарах по діагностиці новоутворень від провідних дерматологів (Світлана Дячук, Марина Анфілова, Катерина Безверненко).

     показати повний текст
     послуги Відділення ДерматологіяЦіна
     Первинний прийом лікаря Дерматолога 470.00 грн
     Первинний прийом із дерматоскопією (1 новоутворення) та призначення схеми лікування 560.00 грн
     Первинний прийом із дерматоскопією (2-3 новоутворення) та призначення схеми лікування 580.00 грн
     Первинний прийом із дерматоскопією (більше 3 новоутворень) та призначення схеми лікування 620.00 грн
     Повторний прийом дерматолога ( протягом 15 днів від первинної консультації) 370.00 грн
     Гістологічне дослідження біоптату пухлинних утворень м’яких тканин (до 5 шт.), одного типу 950.00 грн
     Гістологічне дослідження пухлин м’яких тканин, окрім ліпом (більше 5 шт ) 1300.00 грн
     Повторний прийом із дерматоскопією протягом 15 днів 370.00 грн
     Видалення доброякісних новоутворень, гострокінцева кондилома (кератома, м’яка фіброма, родимка) (1 утворення) більше 5 мм. 900.00 грн
     Видалення доброякісних новоутворень шкіри, 1 утворення (меньше 5 мм) 510.00 грн
     Видалення множинних новоутворень (доброякісних новоутворень шкіри), молюскових вузликів, гострокінцевих кондилом, папілом), до 3 утворень (меньше 5 мм ) 800.00 грн
     Видалення множинних новоутворень (доброякісних новоутворень шкіри), молюскових вузликів, гострокінцевих кондилом, папілом), від 3 - 5 утворень (меньше 5 мм ) 1100.00 грн
     Видалення множинних новоутворень (доброякісних новоутворень шкіри), молюскових вузликів, папілом), від 5 - 10 утворень (меньше 5 мм ) 1390.00 грн
     Видалення множинних новоутворень (доброякісних новоутворень шкіри), молюскових вузликів, gапілом), від 10 - 20 утворень (меньше 5 мм ) 2100.00 грн
     Видалення множинних новоутворень (доброякісних новоутворень шкіри), молюскових вузликів, папілом), більше 20 утворень ( меньше 5 мм ) 3200.00 грн
     Видалення доброякісних новоутворень, які знаходяться в інтимних зонах : до 20 утворень 2200.00 грн
     Видалення доброякісних новоутворень, які знаходяться в інтимних зонах : 20 -35 утворень 3300.00 грн
     Видалення доброякісних новоутворень, які знаходяться в інтимних зонах : 35 -50 утворень 4400.00 грн
     Видалення доброякісних новоутворень, які знаходяться в інтимних зонах : більше 50 утворень 5500.00 грн
     Видалення доброякісних новоутворень на повіках, 1 новоутворення 900.00 грн
     Видалення доброякісних новоутворень на підошвах (мозолі, бородавки) 1 новоутворення 1000.00 грн
     Видалення доброякісних новоутворень на губах, слизовій оболонці рота, носа, вуха (1 новоутворення) 1000.00 грн

     Зазначені ціни можуть відрізнятися від діючих в клініці. Актуальні ціни ви можете дізнатися в клініці або по телефону

     відгуки
     Антон 11-09-2023 Чудова клініка з якісним обслуговуванням і досвідченими лікарями. Особливої поваги заслуговує лікар - дерматолог Долібець В. Ф.

     відділення: Дерматологія

     соломія 30-05-2023 Добрий день! Хочу висловити велику подяку за професіоналізм та людяність Володимиру Федоровичу завжди уважний та привітний. До такого лікаря приємно приходити на прийом. Дякую Оксфорд Медікал за те що можемо отримувати якісні послуги у хорошого лікаря!

     відділення: Дерматологія

     В'ячеслав 22-05-2023 Долібець Володимир Федорович - найкращий дерматолог до якого я звертався. Досить довгий час я мав проблеми зі шкірою рук. Звернувшись до Володимира Федоровича я отримав допомогу хорошого лікаря. Лікар оглянув мене та розписав лікування. Через певний час моя проблема почала зменшуватись, а згодом взагалі зникла. Рекомендую звертатись до цього дерматолога та в цю клініку.

     відділення: Дерматологія

     Олена 12-05-2023 Доброго дня. Хочу залишити відгук подяки. Була у дерматолога , лікувала розацеа. Дуже сподобалося, результат просто супер. Відношення дуже гарне. Дякую вам велике.

     відділення: Дерматологія

     Наталія 07-04-2023 Хочу подякувати лікарю-подологу Гумбатова Олександра Григорівна (Житомир). Лікарь успішно пролікувала 13 бородавків на стопі, безболісно і акуратно. Результат неймовірний за 4 прийоми. Також лікарь гарно робить педикюр. Дуже рада що потрапила саме до такого спрофесіонала, рекомендую однозначно.

     відділення: Дерматологія

     Залишити відгук
     Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

     Акції
     актуальна інформація

     Дякуємо!

     Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

     Залишити повідомлення для адміністрації клініки
     Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
     up

     Записатися на прийом

     Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом