050 821 38 99
Замовити зворотній дзвінок
Укр

Якісна та сучасна стоматологія повного циклу 7 днів на тиждень : діагностика, лікування, імплантація, хірургія.

Лабораторні дослідження в Житомирі

Для визначення правильної та ефективної тактики лікування лікар має, перш за все, коректно поставити діагноз. В більшості випадків збір анамнезу та інструментальна діагностика не здатні дати повноцінну картину хвороби. 

Для того, щоб «заглянути» всередину організму та визначити не тільки наслідки та прояви хвороби, але й її першопричину, проводять ряд лабораторних досліджень. Їх результати мають високу інформативність та точність, завдяки чому лікар має змогу всесторонньо підійти до лікування, а пацієнт – отримати позитивний ефект в найкоротші терміни.

Якими бувають лабораторні дослідження

Аналізи поділяються на декілька категорій. Залежно від аналітичного матеріалу розрізняють аналізи крові, сечі, калу, слини, генітальних виділень, сльозової рідини, секрету різних внутрішніх органів, аналізи шкіри, волосся й ін. До того ж лабораторні дослідження поділяються на різні підвиди залежно від цільових аналітичних включень:

  • аналізи на онкомаркери – допомагають визначити в сироватці крові, сечі чи іншому матеріалі концентрацію специфічних білків, які виділяються при наявності злоякісних новоутворень;

  • гормональні аналізи – спрямовані на кількісне та якісне визначення концентрації певних гормонів в крові людини. Такі дослідження бувають комплексними та націленими на визначення одного конкретного гормону;

  • імунологічні дослідження – визначають наявність антитіл або антигенів до певних вірусів та інфекцій;

  • бактеріологічні аналізи – визначають наявність в організмі патогенних мікроорганізмів.

Це лише невелика частина усіх можливий лабораторних досліджень. 

Серед великої кількості різновидів особливої уваги заслуговують загальні клінічні аналізи крові та сечі. Вони визначають ряд надзвичайно важливих показників, які вказують і на наявність запального процесу в організмі, і на вміст та кількість формених елементів крові, показники гемоглобіну, швидкість осідання еритроцитів та багато іншого. Саме вони – основа при діагностуванні широкого спектру захворювань. 

Підготовка до аналізів

Від правильної підготовки до лабораторного дослідження залежить коректність результатів та подальше успішне лікування хвороби. Проте не до всіх аналізів потрібно готуватися. Наприклад, аналіз на вміст гормонів щитовидної залози не потребує жодних підготовчих маніпуляцій. Біохімічні аналізи (печінкові, ниркові проби та ін.) проводять натще серце, так само як і загальний аналіз крові. 

Для загального аналізу сечі варто брати ранішню сечу. Такий аналіз являється найінформативнішим та найкоректнішим.

ПЛР-тест на Covid19 проводиться на основі мазків із ротоглотки, тому перед забором матеріалу пацієнт не повинен чистити зуби, вживати будь-які напої та їжу. Аналіз проводиться в найближчий час після пробудження.

Аналізи на жіночі статеві гормони проводяться тільки в певні дні циклу (залежно від різновиду гормону). Лікарі нашого медичного центру надають детальний інструктаж відносно правил підготовки перед конкретним аналізом, тому пацієнт гарантовано отримає правильний результат та в подальшому ефективну схему лікування.

Проведення лабораторних досліджень

Всі лабораторні дослідження проводяться в асептичних умовах. Забір матеріалу відбувається за допомогою стерильних інструментів, пробірок, контейнерів та шприців. Після проведення забору матеріал відправляється в нашу власну лабораторію для подальших маніпуляцій.

Показання до проведення лабораторних досліджень можуть бути різними: необхідність проведення певних аналізів визначає лише лікар, спираючись на зібраний анамнез та результати інструментальної діагностики. Показаннями може слугувати підвищена температура, дискомфортні відчуття в різних органах та системах, порушення менструального циклу, хронічні захворювання та багато інших скарг. 

Від правильності аналізів значною мірою залежить і сама можливість та швидкість одужання. Не ризикуйте власним здоров’ям – обирайте медичний центр «Оксфорд Медікал» для проведення усіх необхідних лабораторних досліджень! Ми гарантуємо правильні результати в найкоротші терміни!

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

( Рейтинг: 0, голосів: 0 )
послуги Відділення Лабораторні дослідженняЦіна
Антитіла IgG до коронавірусу (S спайкового білку SARS-CoV-2) 370.00 грн
Антитіла сумарні нейтралізуючі до коронавірусу (S спайкового білку SARS-CoV-2) 370.00 грн
Коронавірус (SARS-CoV-2), антитіла IgG 380.00 грн
Коронавірус (SARS-CoV-2), антитіла IgM 380.00 грн
(ПЛР-тест) Коронавірус (SARS-CoV-2), якісне визначення РНК 550.00 грн
Експрес-тести 270.00 грн

Зазначені ціни можуть відрізнятися від діючих в клініці. Актуальні ціни ви можете дізнатися в клініці або по телефону

відгуки
Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом