Заключення договорів з сімейним лікарем

Хірургічний стаціонар
Хірургічний стаціонар

Хірургічний стаціонар в Житомирі

Проблеми, що потребують хірургічного лікування, не чекатимуть, поки ви завершите свої нагальні справи на роботі чи закінчите ремонт на кухні. Ургентні хірургічні патології небезпечні своїм стрімким розвитком та високим ризиком летальності при несвоєчасному наданні медичної допомоги.

Кожен з нас прагне отримати якісну медичну допомогу у комфортних умовах без страху за своє здоров’я.  Ми повідомляємо, що відтепер у клініці Оксфорд Медікал в Житомирі функціонує сучасний хірургічний стаціонар! У відділенні на варті вашого здоров’я професійна команда хірургів та реаніматологів, які цілодобового чергують щоб бути напоготові.

Відділення оснащене високоякісною діагностичною та терапевтичною апаратурою, а стаж роботи наших лікарів підтверджений роками відданої праці та багаточисельними відгуками постійних клієнтів!  У своїй практиці ми застосовуємо інноваційні технології з залученням радіохвильових та лазерних технік маніпуляцій.

Хірургічний стаціонар спеціалізується на таких галузях як загальна хірургія, амбулаторна хірургія, пластична хірургія та хірургія в урології.

Амбулаторна хірургія

Амбулаторна хірургія полягає у проведенні малоінвазивним оперативних втручань, обсяг яких не потребує проведення реабілітації та перебування у стаціонарі. Малоінвазивні втручання є основними у:

 • Загальній хірургії: видалення доброякісних новоутворень м’яких тканин, лікування панариція та пароніхія, видалення врослого нігтя та ін.

 • Гінекології: радіохвильова ексцизія шийки матки, біопсія шийки матки, видалення новоутворень на зовнішніх статевих залозах та ін.

 • Проктології: радіохвильове лікування геморою, інфрачервона фотокоагуляція, лікування тромбозу, лікування нориць.

 • Флебології: ендовенозна лазерна коагуляція.

Загальна хірургія

Лікарі хірурги кваліфікуються на проведенні планових та невідкладних оперативних втручаннях, які проводяться під місцевою (спінальною) анестезією або при введені пацієнта у загальний наркоз. Сюди входять лапароскопічні операції: діагностичні, апендекомія, резекція кіст печінки чи селезінки, лікування гриж;, лапаротомні операції: лікування грижі за Ліхтенштейном, лапаротомне лікування апендициту.

Пластична хірургія

Пластична хірургія полягає у плановій хірургічній корекції зовнішніх змін. Лікарі проводять усунення шрамів та рубців, ринопластику, блефаропластику, j-ліфтинг,  ліпосакцію, ліпофілінг, пластику грудей, живота і стегон. Деякі операції можуть проводитися буквально за 40 хвилин, після чого пацієнти можуть не залишатися у стаціонарі. Ми надаємо перевагу хірургії одного дня – безпечній, професійній, нетравматичній.

Хірургія в урології

Відділення спеціалізується на проведенні оперативних втручань на сечостатевих органах. Ми проводимо лікування фімозу, варикоцеле, пластику вуздечки, видалення кіст на статевих органах, літотрипсію, транс уретральну резекцію новоутворень сечового міхура, нефротомію та інші.

У чому переваги хірургічного стаціонару в Оксфорд Медікал?

 • у нашій клініці застосовуються високотехнологічна апаратура імпортних брендів;

 • наші лікарі вирізняються багаторічним досвідом, професіоналізмом та чуйністю;

 • ми застосовуємо нетравматичні методи радіохвильової та лазерної хірургії;

 • ми пропонуємо перебування в комфортних палатах з усіма зручностями;

 • ви гарантовано отримаєте якісну медичну допомогу;

 • індивідуальний підхід до кожного пацієнта, чуйне і дбайливе ставлення;

 • лояльна цінова політика клініки;

 • співпраця зі страховими;

 • ми працюємо без вихідних!

Отримати всю детальну інформацію та здійснити запис можна за телефоном: 0412552255

( Рейтинг: 0, голосів: 0 )

відгуки
Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації кліників
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом