050 821 38 99
Замовити зворотній дзвінок
Укр

Якісна та сучасна стоматологія повного циклу 7 днів на тиждень : діагностика, лікування, імплантація, хірургія.

Наркологія в Житомирі

Залежність - це річ, яка може сприйматися як в абстрактному значенні, так і з медичної точки зору. Ми можемо бути залежними від уваги, конкретної особи, улюблених солодощів чи кави. На жаль, протягом останніх десятиліть гостро постає питання залежності від алкоголю, наркотиків та токсичних речовин.

Наркологія як галузь медицини 

На сьогоднішній день, вагоме значення у сучасній медицині має галузь наркологія. Наркологію в медичних колах називають також малою психіатрією. Наркологія - це галузь, яка спеціалізується на діагностиці та лікуванні станів, пов’язаних із залежністю від психотропних речовин.  

Психотропні речовини - це гази, рідини чи будь які інші форми речовин, які несуть вплив на психічний стан людини. Психотропні речовини можуть як пригнічувати нервову систему, так і стимулювати її, викликати ейфорію, збудження, розслаблення. Психотропні речовини відрізняються за хімічним складом, тривалістю дії, впливом на різні структури мозку. 

Завдання лікаря нарколога є вчасне виявлення проблеми та поступове професійне звільнення пацієнта від залежності з максимальним усуненням  побічних явищ та впливу на організм у цілому. 

Які ознаки можуть свідчити про залежність?

Залежність виникає після систематичного вживання психотропних речовин. Існує психічна залежність та фізична. Здебільшого все починається із психічної залежності. Саме на цьому етапі ефект лікування є найбільш сприятливим для пацієнта. Тому радимо звернути увагу на своїх близьких та знайомих, адже ознаками наркотичної залежності є зміна зовнішніх ознак та поведінкові прояви:

  • пацієнт стає байдужим до подій, які його раніше цікавили, перестав цікавитися колишніми хобі;

  • поведінка частіше стає некерованою;

  • різко змінюється настрій, з нахилом до частих проявів агресії;

  • пацієнту важко зосередитися на чомусь, починаються скарга на проблеми із запам’ятовуванням, знижується швидкість мислення;

  • виникає неадекватна реакція на критику та зауваження;

  • пацієнт застрягає у боргах, з дому зникають цінні речі;

  • пацієнт втрачає апетит та різко худне.

Зовнішніми ознаками є неприродна худизна, розширення чи сильне звуження зіниць, почервоніння склер, блідість шкіри, синці під очима, порушення координації, сплутана мова. Важливими доказами є сліди ін’єкцій (місце проколу, видимі синці) та наявність біля пацієнта елементів, що необхідні для споживання наркотичних речовин (маленька ложка, фольга, папір, пластикова пляшка та ін.)

Особливості первинного прийому нарколога

Варто пам’ятати, що алкоголізм, наркоманія чи токсикоманія можуть виникнути у будь-якої людини, незалежно від соціального статусу чи оточення. Часто під вплив психотропних речовин потрапляють з метою втекти від оточуючих проблем та буденності. Тому курс лікування повинен бути індивідуальним та не підлягати шаблонам. 

Ми стараємося забезпечити комфорт для пацієнта, не тільки фізичний, а й психологічний, тому у клініці Оксфорд Медікал з пацієнтами працюють висококваліфіковані лікарі із дотриманнями умов строгої конфіденційності.

Прийом у лікаря проводиться за добровільної згоди пацієнта, підтвердженої документально. Під час первинного прийому проводиться бесіда з лікарем. Варто знати, що людина із залежністю в 90% випадків не визнає своєї залежності і щиро вважає себе абсолютно здоровою. Часто лікарю необхідно вдаватися до додаткових методів обстеження для виявлення залишків наркотичних речовин, їх метаболітів і звісно ж визначення, який виплив нанесли ці речовини на організм людини. Всі особливості та тривалість курсу лікування формуються та озвучуються після первинного обстеження пацієнта та консультації суміжних лікарів.

Довіртесь спеціалістам! Ми гарантуємо професійний підхід та анонімність. 

Також у клініці можна отримати сертифікат від Психіатра

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

( Рейтинг: 4.63, голосів: 8 )
послуги Відділення НаркологіяЦіна
Первинна консультація лікаря нарколога 470.00 грн
Повторна консультація лікаря ревматолога протягом 30 днів (по резульатам аналізів, корекції лікування, призначенні схеми лікування) 370.00 грн
Крапельниця від лікаря нарколога (з препаратами клініки) 1650.00 грн
Сертифікат Нарколога (форма 140/о) 650.00 грн
Сертифікат Психіатра (форма 122-2/о) 650.00 грн
Сертифікат Нарколога-Психіатра (форма 140/о, 122-2/о) старого зразка 850.00 грн
Сертифікат Нарколога-Психіатра Нового зразка(форма 100-2/о) 900.00 грн

Зазначені ціни можуть відрізнятися від діючих в клініці. Актуальні ціни ви можете дізнатися в клініці або по телефону

відгуки
Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом