(0412) 55-88-80
Замовити зворотній дзвінок
Укр

Працюємо кожного дня
ПН - ПТ з 9:00 до 19:00
СБ - з 9:00 до 16:00
НД - працює Косметологія з 10:00 до 14:00
Телефон для запису: (0412) 55-88-80

Алергологія в Житомирі

Ми можемо навіть не підозрювати проте, що навколо нас маса алергенів. У момент, коли всі чекають весни і тепла, алергіки бояться покинути дім через сезонну алергію на пилок квітів. Алергіки можуть дозволити собі подивитися на собачок і котиків тільки на екрані свого гаджета. А меню в ресторані автоматично скорочується вдвічі через розмаїття харчових алергенів. Ба більше, у когось виникає алергічна реакція навіть на холод або сонячне випромінювання.

Чому розвивається алергія?

Організм людини бореться із негативними навколишніми чинниками не в останню чергу завдяки імунній системі. Імунітет здатний розпізнавати чужорідні тіла всередині (бактерії, віруси, часточки сторонніх предметів) та активувати спеціальні механізми для їх ліквідації. Ліквідація відбувається шляхом розвитку запалення.

На жаль, на перший погляд, досконала система, має свої недоліки. Під впливом маси чинників імунітет може давати збій – формуються аутоімунні патології, коли імунітет сприймає своє за чуже, або алергічні реакції – тяжкі розлади як реакція на нетипові чинники.

Варто зазначити, що задля розвитку алергії необхідна попередня сенсибілізація. Тобто для початку необхідно, щоб на певну дозу відповідного алергена сформувалися специфічні антитіла – імуноглобуліни класу Е. І вже при повторному проникнення даного алергена ці антитіла активізуються і викликають патологічну реакцію, що може проявлятися як незначним розладом, так і вкрай тяжкими порушеннями (ангіоневротичний набряк, анафілактичний шок). Алергія може виникнути негайно, або ж розвиватися поступово (алергічний контактний дерматит).

До кого звернутися у такому випадку?

Для того, щоб страх алергічної реакції не спотворював ваш спосіб життя, не потрібно вічно обмежувати себе у всьому – зверніться до лікаря-алерголога!

Алергологія – це сучасна галузь медицини, яка спрямована на вивчення патогенезу алергічної реакції, ідентифікацію алергена та компенсації впливу алергена на організм людини. До алерголога варто звернутися, якщо ви відмічаєте такі симптоми:

 • висип, не пов’язаний з інфекцією, який виник після вживання нових продуктів чи після контакту зі специфічними хімічними речовинами;
 • поява висипу на шкірі при дії холоду;
 • чхання та сльозоточивість при контакті із тваринами, при вдиханні пилку квітів;
 • часті сезонні полінози;
 • напади задишки при видоху, кашель із прозорим тягучим мокротинням;
 • тяжка реакція на укуси різних комах;
 • розлади кишківника при прийомі глютенвмісних продуктів;
 • тяжка реакція на прийом медикаментів, деяких продуктів.

Алергологія в Оксфорд Медікал

Не варто сприймати алергію як належне – зверніться до лікаря! Лікарі відділення алергології клініки Оксфорд Медікал займаються діагностикою та лікуванням:

 • бронхіальної астми;
 • сезонних полінозів;
 • хронічного алергічного кон’юктивіту;
 • хронічного алергічного риніту;
 • хронічної кропив’янки;
 • хронічного алергічного дерматиту.

Також ми пропонуємо комплексне алергологічне обстеження, яке передбачає широкий спектр сучасних лабораторних досліджень, огляд у алерголога, консультації пульмолога, дерматолога, оториноларинголога та ін.

Запам’ятайте, що самолікування не принесе результату і навіть може призвести до ускладнень. Не варто немотивовано навантажувати себе різними ліками чи іншими неперевіреними методами. Довіртеся лікареві! Ми гарантуємо професійний підхід, якісне обслуговування, комфорт і головне – результат! 

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

( Рейтинг: 0, голосів: 0 )

відгуки
Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації кліників
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом