(0412) 55-88-80
Замовити зворотній дзвінок
Укр

Працюємо кожного дня
ПН - ПТ з 9:00 до 19:00
СБ - з 9:00 до 16:00
НД - працює Косметологія з 10:00 до 14:00
Телефон для запису: (0412) 55-88-80

Дитяча гастроентерологія
Дитяча гастроентерологія

  Дитяча гастроентерологія в Житомирі

  «Мамусю, у мене болить животик…» - цю фразу кожен з батьків сприймає як червоний прапорець, тобто заклик діяти. Самостійно давати дитині сорбент чи ферментний засіб, антибіотик чи спазмолітик – неправильне рішення. Необхідно одразу ж звернутися до лікаря!

  Захворюваннями травного тракту та травних залоз у діток займається дитяча гастроентерологія.


  Особливості дитячої гастроентерології

  В сучасному світі дедалі частіше зустрічаються випадки захворювань травної системи у дітей, левову частку з них становлять підлітки. Це не в останню чергу закріплено раціоном харчування дитини: шкідлива їжа, солодкі газовані води, нераціональне та незбалансоване харчування, надмірна кількість вуглеводів. Батьки намагаються дати дитині тільки корисні продукти, але жоден з нас не може контролювати раціон дитини цілодобово.

  Згідно із даними статистики та нашими власними спостереженнями, в 40% сучасних дітей діагностовано хронічні гастродуоденіти, дискінезії жовчевивідних шляхів, функціональні диспепсії.

  Боротися із цією статистикою допоможе професійна допомога дитячого гастроентеролога. У спеціалізацію лікаря входить консультування щодо харчування дитини, допомога батькам у введенні прикорму, формування індивідуального раціону харчування, лікування органічних та функціональних захворювань стравоходу, шлунка, кишечника, гепато-біліарної системи, підшлункової залози.

  Коли необхідно звернутися до дитячого гастроентеролога?

  Біль в животику в малюка – один із численних симптомів, які вказують на порушення травної системи. Тим паче, про біль вам повідомить більш старша дитина. Як зрозуміти, що допомога гастроентеролога необхідна немовляті? Дитина буде дратівливою, часто плакатиме, у неї буде здутим животик, її турбуватимуть надмірні гази, постійні коліки. Негайно варто звернутися до лікаря, якщо дитина надто часто зригує, блює, кал у дитини матиме домішки крові та слизу, або буде зеленого кольору.

  У випадку старших дітей, допомога лікаря необхідна у випадку, якщо в дитини:

  • болі у животі будь-якого характеру та інтенсивності, постійні або періодичні;

  • стрімке схуднення або дитина недостатньо набирає у вазі;

  • ознаки ожиріння;

  • її турбує важкість у животі, часті відрижки з неприємним запахом;

  • закреп (відсутність дефекації більше 2-3 днів);

  • діарея (дефекація понад 3 рази на день, рідкий неоформлений кал і спазмуючі болі в животі);

  • підозра на харчове отруєння;

  • пожовтіння шкіри та склер;

  • нудота та блювання.

  Частою причиною цих симптомів у дітей буває непереносимість деяких речовин: молочних продуктів, глютену, що обумовлено вродженою ферментативною недостатністю. Щоб з’ясувати реальну причину захворювання та надати дитині професійну медичну допомогу, варто звернутися до спеціаліста!

  Дитяча гастроентерологія в Оксфорд Медікал

  Ми не можемо довірити здоров’я дитини людині, якій не можемо довіритися самі. Завітавши в медичний центр Оксфорд Медікал, ви переконаєтесь, що тут працюють тільки висококваліфіковані спеціалісти, які з турботою та професіоналізмом поставляться до вашої проблеми.

  У нас можна не покидаючи центр пройти усі необхідні обстеження: лабораторні, інструментальні, прийом суміжних лікарів. Вам не доведеться витрачати свій вільний час на очікування, адже у нас створені всі умови для зручності наших пацієнтів, як великих, так і маленьких.

  Лікарі з легкістю знаходять спільну мову з дітками, тому прийом не буде для малюка стресом. Нам можна довірити найцінніше! Для запису до лікаря необхідно зателефонувати: 0412552255.

  ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

  ( Рейтинг: 0, голосів: 0 )

  відгуки
  Залишити відгук
  Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

  Акції
  актуальна інформація

  Дякуємо!

  Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

  Залишити повідомлення для адміністрації кліників
  Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
  up

  Записатися на прийом

  Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом