Фракційне омолодження – насадка Lumecca
Згідно зі статистичними даними, поданими ВООЗ, у близько 30% новонароджених діток діагностують вроджені урологічні захворювання. Майже кожна друга дитина стикається із набутими урологічними захворюваннями, обумовленими умовно-патогенними бактеріями, перенесеними вірусними «дитячими» інфекціями, травмами сечостатевих органів.
Враховуючи вищенаведені дані, потреба у допомозі кваліфікованого лікаря є вкрай високою. Діагностикою і лікуванням цих станів у дітей займається дитячий уролог.
Захворювання сечостатевої системи у дітей мають багато причин. Більшість з них складають вроджені аномалії будови і функціонування органів сечовиділення, також вагому частку складають інфекційні захворювання: ті, що уражають конкретно сечостатеву систему та ті, при яких сечостатеві захворювання є вторинним ускладненням (аутоімунні патології, цукровий діабет, паразитарні інвазії).
В компетенцію дитячого уролога входять діагностика та лікування наступних станів:
запальні захворювання нирок і сечовидільних органів;
вроджені анатомічні патології;
порушення обміну кальцію та інших речовин, що призводять до формування піску у нирках і каменів;
новоутворення сечовидільних органів;
порушення балансу естрогенів і андрогенів;
наслідки перенесених патологій: орхіт, епідидиміт, фімоз, баланіт та ін.
На жаль, батьки не завжди вчасно виявляють проблему. По-перше, немовлята не можуть сказати, що їх щось турбує і батьки можуть запідозрити проблему тільки через неспокій дитини. По-друге, не завжди патологія супроводжується об’єктивними і суб’єктивними ознаками і навіть лікар не завжди виявляє проблему.
Тому, наголошуємо, на які ознаки варто звернути увагу, щоб вчасно виявити і ліквідувати проблему:
проблеми із сечопуском: частий сечопуску малими порціями, утруднений сечопуску, скарги дитини на біль під час сечопуску;
зміни кольору сечі, поява крові чи гною, мутність сечі, випадіння осаду у вигляді білих пластівців;
дивний неприємний запах сечі;
сильні болі у попереку, болі внизу живота;
набряки на обличчі, що помітно особливо на повіках;
нетримання сечі від 5-річного віку;
травми яєчка, забій внизу живота;
набряк яєчок;
коротка вуздечка статевого члена;
ознаки фімозу та парафімозу.
Не забувайте, що маса захворювань можуть протікати безсимптомно, тому принаймні раз на рік плануйте профілактичний візит до лікаря!
Дитячі урологи клініки Оксфорд Медікал спеціалізуються на консервативних та оперативних методиках лікування урологічних захворювань у діток. Наші лікарі можуть знайти правильний підхід до малюка. Дбайливе професійне ставлення лікаря унеможливлює страх та стрес у дитини, адже ми забезпечуємо абсолютний фізичний та психологічний комфорт.
При правильній психологічній підготовці та проведенні систематичних візитів, прийом в уролога не завдасть зайвого стресу для дитини. При огляді в лікаря обов’язково присутні батьки. Дитячий уролог проводить необхідні обстеження та призначає додаткові методи діагностики, як інструментальні, так і лабораторні. При формуванні індивідуального курсу лікування, лікар враховує міжнародні протоколи, особливості та потреби дитини, критичну необхідність у оперативному втручанні.
Відкладання візиту до лікаря наражає малюка на небезпеку, тому не нехтуйте здоров’ям своєї дитини! Довіртеся лікарям!
Акції
Леха Качинського, 4
телефон:
(0412) 55-88-80
показати Viber, Telegram
Записатися на прийом
Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом