Ми продовжуємо працювати навіть коли вимикають світло! Наша клініка обладнана потужним генератором і це дозволяє нам надавати медичні послуги щодня та без вихідних.
Спробуйте закрити очі буквально на кілька хвилин і при цьому пройтися по кімнаті. Попри збереження усіх інших видів чутливості, цей експеримент буде надто складним. Тому ви розумієте, що саме зір є найголовнішою сенсорною системою. За якість зору відповідає зоровий аналізатор, який сприймає інформацію та передає її по нервових волокнах до зорового центру кори головного мозку.
Саме зір допомагає нам сприймати навколишній світ, адаптуватися до його змін, пізнавати щось нове. І саме система зору вразлива при безлічі інфекційних та соматичних патологіях. Розлади серцево-судинної чи ендокринної систем, аутоімунні патології чи травми – все це впливає на зоровий аналізатор.
Галузь, що займається різного роду порушеннями зору, їх діагностикою та лікуванням, називається офтальмологією. Спеціаліст в даній галузі – лікар-офтальмолог, більш відомий нам з дитинства як окуліст.
На чому спеціалізується лікар-офтальмолог?
Очні захворювання попри свій незначний обсяг можуть завдавати значних збитків пацієнту. Враховуючи складну систему кровопостачання, часто ураження органу зору є вторинним явищем, спричиненим, наприклад, гіпертонічною хворобою чи хворобою Шегрена, цукровим діабетом чи пухлинними утвореннями головного мозку.
В спеціалізацію лікаря-офтальмолога входить діагностика та лікування наступних станів:
порушення зорового сприйняття (астигматизм, амбліопія, пресбіопія, далекозорість та короткозорість);
випадіння периферичного зору, спричинене різними патологіями;
глаукома;
синдром «сухого ока»;
катаракта;
інфекційні запальні ураження ока (кон’юктивіт, склерит, кератит);
тромбоз вен сітківки;
порушення живлення сітківки (макулодистрофії);
патології придатків ока (блефарит, дакріоденіт та дакріоцистит, ячмінь, халязіон);
ретинопатії, спричинені цукровим діабетом.
Також офтальмолог компетентний у плані діагностики гостроти зору задля призначення лінз, і саме до офтальмолога необхідно звернутися при наявності проблеми стороннього тіла в оці.
Коли необхідно звернутися до офтальмолога?
Про необхідність візиту до лікаря-офтальмолога свідчать такі симптоми, як:
зниження гостроти зору, постійне мруження;
швидка втома очей, що може проявлятися печінням, локальними болями;
сльозотеча та світлобоязнь;
відсутність бокового зору;
порушення сприйняття та розрізняння кольорів;
тупий біль в оці;
анізокорія – різний розмір зіниць;
травми очного яблука, травми потилиці;
стороннє тіло в оці;
помутніння рогівки;
новоутворення на повіках;
свербіж та печіння ока;
двоїння в очах;
виділення з ока різного характеру та ін.
Офтальмологія в Оксфорд Медікал
Відповідальне ставлення до свого здоров’я є запорукою благополуччя пацієнта. Офтальмологічні патології мають одну неприємну особливість: при своїй відносно легкій симптоматиці вони сприяють розвитку абсолютної втрати зору. На жаль, при несвоєчасному зверненні до лікаря шанси повернути повноцінний зір є мізерними. Тому відвідування офтальмолога з усіма необхідними обстеженнями рекомендовано здійснювати бодай 1 раз на рік, а особам із групи ризику – двічі на рік.
В клініці Оксфорд Медікал в місті Житомир кожен пацієнт отримує гарантовану професійну допомогу лікаря в комфортних умовах та із залученням сучасної діагностичної апаратури. Ми працюємо без вихідних та без обідніх перерв – все для вашого комфорту.
Якісний сервіс та гарантія результату – наші головні переваги! Довіртесь найкращим!
У 2020 році закінчила Вінницький національний університет ім. М.І.Пирогова за спеціальністю «Лікувальна справа».
У 2020-2022 році проходила інтернатуру на базі КП «Лікарня Nº1» ЖМР.
У 2022 році атестувалася при Національному університеті охорони здоровʼя України імені П.Л. Шупика» та отримала звання лікаря-спеціаліста за спеціальністю «Офтальмологія» .
З 2022 року і по теперішній час-лікар-офтальмолог офтальмологічного відділення поліклініки Nº1 КП «Лікарня Nº1 » ЖМР.