(0412) 55-88-80
Замовити зворотній дзвінок
Укр

З технічних причин ми не зможемо відповідати у JivoChat. Просимо звертатися до нас по телефону (0412)55-88-80. Дякуємо за розуміння!

Педіатрія в Житомирі

Педіатр в ЖитомиріПедіатр – це найперший лікар у житті людини, і багато в чому від його вибору залежить і здоров’я малюка. У його компетенцію входить діагностика, призначення ефективного лікування та профілактика різних хвороб з урахуванням особливостей дитячого організму.

Завдання педіатра полягає у зборі актуальної інформації про здоров’я та самопочуття маленького пацієнта, спостереження за ним і призначення ефективної терапії. Крім того, відповідно до розроблених графіків відбувається проведення імунізації, побудова та реалізація ефективної персональної програми відновлення дітей з обмеженими здібностями, видача усіх необхідних довідок і листів непрацездатності.

Основні завдання педіатра

Дуже важливо вибрати висококваліфікованого фахівця, що має багаторічний досвід роботи та вміє налагоджувати контакт із маленькими пацієнтами. Педіатр не лише лікує захворювання, але й консультує молодих батьків відносно догляду за дитиною, її вигодовування та розвитку.

Уперше він знайомиться з новонародженим коли мати повертається додому з пологового будинку. Таке знайомство зазвичай відбувається удома у новонародженого пацієнта. Мета візиту – оцінити стан здоров’я малюка й дати рекомендації новоспеченим батькам.

Далі необхідно відвідувати педіатра кожен місяць, поки немовляті не виповниться рік. На прийомах відбувається зважування, вимірюється зріст і вага, об’єм голови та грудей, оцінюється стан здоров’я та рівень фізичного й психологічного розвитку малюка.

Позапланові візити до педіатра

Після досягнення року батьки звертаються по допомогу до лікаря у міру потреби, проте є ряд симптомів, коли потрібен позаплановий візит:

 • підвищена температура тіла;
 • блювота або діарея;
 • отруєння;
 • алергія й висипання різного характеру;
 • біль різної локалізації (головний, вушний, біль й животі й ін.);
 • симптоми інфекційного захворювання;
 • тривала відсутність апетиту;
 • запаморочення та непритомність;
 • судоми;
 • безперервний і частий плач.

Оглянувши маленького пацієнта, лікар зможе призначити лікування або направить малюка на здачу потрібних аналізів для визначення точного діагнозу з подальшим лікуванням.

Прийом у педіатра в «Оксфорд Медікал Житомир»

Володіючи усіма необхідними навичками й знаннями для розпізнавання та лікування інфекційних, бактерійних, алергічних і запальних патологій, лікарі нашого медичного центру допоможуть впоратися з будь-яким захворюванням:

 • грип, ангіна, ГРВІ;
 • бронхіт, трахеїт;
 • вітрянка, кір
 • паротит;
 • харчові отруєння;
 • дисбактеріоз;
 • анемія;
 • глистові інвазії;
 • атопічний дерматит й ін.

Прийом педіатра в ЖитомиріПри виявленні проблем у роботі внутрішніх органів, що вимагають консультації вузькопрофільного фахівця, педіатр випише відповідний напрям.

Для визначення правильного діагнозу й виявлення першопричини захворювання педіатр може рекомендувати лабораторні та імунологічні дослідження або ультразвукове обстеження внутрішніх органів. Також бувають випадки, коли необхідно пройти комп’ютерну томографію (КТ) або МРТ (магнітно-резонансну томографію) або електрокардіографію – наприклад, при порушеннях у роботі серцево-судинної системи.

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

( Рейтинг: 0, голосів: 0 )

відгуки
Наумович Микола 08-09-2021 Приємне відношення. Інформативна консультація. Швидкий прийом. Все сподобалось!
Татьяна Рожковская 04-01-2021 Хочу висловити свою вдячність масажисту Зборовській Олені Петрівні за її професійні вміння та особистісні якості. Вже вдруге її невтомні руки та позитивна аура повернули мені здоровий стан. Олена Петрівна, бажаю Вам задоволення від своєї праці та вдячних пацієнтів!
Коробкова Тамара Костянтинівна 23-12-2020 Доброго вечора, сьогодні була на прийомі у терапевта (10 год чоловік) ,а також узі легень, нажаль не пам'ятаю імена лікарів, однак хочу висловити велику подяку за увагу, професіоналізм і людяність, раджу всім!!!
Рина 29-04-2020 Однозначно рекомендую звертатися до Петра Миколайовича!Детально все розповідає,дуже уважний!я просто в захваті від прийому!В черговий раз переконуюсь,що в Україні існують справжні лікарі та професіонали своєї справи. Я вірю, що саме такі люди та їхнє відношення до своєї професії врятують світ. Процвітання вашій клініці та чудовим лікарям.
Алёна 10-09-2019 С самого утра подняли настроение! Очень приятный персонал, позитивная обстановка. Отдельное спасибо докторам! Все понравилось!
Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації кліників
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом