050 821 38 99
Замовити зворотній дзвінок
Укр

Якісна та сучасна стоматологія повного циклу 7 днів на тиждень : діагностика, лікування, імплантація, хірургія.

Трихологія в Житомирі


Дехто вважає, що зовнішнього догляду за волоссям – достатньо. Щоправда, такої думки може притримуватися тільки людина, яка не має проблем з випадінням, жирністю чи ламкістю волосся. Насправді воно потребує догляду й турботи зсередини, а ще може відображати наявні проблеми зі здоров’ям і захворювання різноманітних систем та органів.

Розібратися з проблемами волосся та шкіри голови допоможе один з напрямків дерматології – трихологія. Ця молода галузь медицини займається діагностикою порушень структури волосся, а також лікуванням та профілактикою різноманітних захворювань шкіри голови та волосяного покриву. Вузькопрофільний лікар цієї сфери називається трихологом. Він здатен вирішити проблеми з волоссям та допомогти пацієнту попередити випадіння, налагодити роботу сальних залоз шкіри голови, сухість та впоратися з іншими неприємними симптомами.

З якими проблемами звертатися до трихолога?

Спеціалізація трихолога – будь-які проблеми з волоссям та шкірою голови:

  • надмірне випадіння волосся;

  • облисіння, часткове або повне;

  • сухе, ламке волосся;

  • надмірна жирність;

  • свербіння шкіри голови;

  • візуальна та тактильна зміна стану волосся.

Симптоматика розповсюджується і на жінок, і на чоловіків. 

На прийомі фахівець проводить первинний огляд, збирає анамнез та супутні симптоми. Після цього призначаються обстеження та аналізи: це може бути трихоскопія, біохімічні та загальні аналізи крові та сечі, ультразвукове дослідження внутрішніх органів. Скринінг органів та систем організму дозволяє лікарю дістатися до першопричин проблем. До того ж трихолог може рекомендувати консультацію інших вузьких спеціалістів – це збільшить ефективність діагностики та лікування. 

Підготовка до прийому спеціаліста включає в себе відмову від протигрибкових та лікувальних шампунів і заборону використання засобів для укладки. Крім цього необхідно не мити голову за день до прийому. Завдяки дотриманню таких умов лікар зможе побачити повну картину захворювання та призначити найефективніші методи лікування.

Причини проблем із волоссям та шкірою голови

Алопеція (випадіння волосся), облисіння, повільний ріст, ламкість та сухість можуть виникати з багатьох причин. Всі вони діляться на зовнішні та внутрішні.

Зовнішні. На людське здоров’я в цілому, а на волосся зокрема, надзвичайно сильний вплив має довкілля та екологія. Викиди газів та хімікатів не можуть бути корисними для волосся. До того ж стан зачіски може змінюватися від пори року, але це найпростіший випадок, адже наслідки впливу сонячного проміння, холоду або інших факторів можна легко корегувати зовнішніми засобами догляду та комплексними біологічно активними добавками.

Внутрішні. Проблеми з волоссям часто виникають через порушення в роботі ендокринної системи, при появі неврологічних захворювань, дисбактеріозу та порушення травлення. В такому разі необхідне відновлення нормальної роботи вражених систем. Варто вилікувати причину, а наслідки у вигляді випадіння чи жирності волосся зникнуть незабаром після одужання.

Методи лікування

Способи боротьби з трихологічними проблемами підбираються строго індивідуально, залежно від виявленого захворювання.

Найчастіше трихологи користуються мезотерапією, плазмоліфтингом та лікувальним доглядом за волоссям, засоби для якого підбираються особисто для пацієнта. Якщо є показання, використовують аутотрансплантацію. 

Сучасна медицина має в своєму арсеналі достатню кількість сучасних методик для відновлення та покращення якості волосся. Хоча волосся – це придаток шкіри, а не повноцінний орган, через нього можна чітко розпізнавати ознаки різноманітних захворювань та порушень в роботі організму. Відповідно, підходити до оздоровлення волосяного покриву потрібно з багатьох сторін, перевіряючи та покращуючи роботу всіх органів та систем. Саме такою багатосторонньою допомогою відрізняється робота трихолога медичного центру «Оксфорд Медікал».

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

( Рейтинг: 4.73, голосів: 167 )

Наші СПЕЦІАЛІСТИ

усі спеціалістиЛікар-ендокринолог, лікар-трихолог<br>Стаж 5 років: Невмержицька Юлія Ігорівна
Невмержицька Юлія Ігорівна Лікар-ендокринолог, лікар-трихолог
Стаж 5 років
Лікар-ендокринолог, лікар-трихолог<br>Стаж 5 років: Невмержицька Юлія Ігорівна
Невмержицька Юлія ІгорівнаЛікар-ендокринолог, лікар-трихолог
Стаж 5 років

Леха Качинського, 4;

інформація про лікаря

У 2019 році закінчила Івано-Франківський національний медичний університет,за спеціальністю лікувальна справа

З 2019 року по 2021р - проходила інтернатуру в КНП: „Обласна клінічна лікарня ім.О.Ф. Гербачевського"

2020 р - брала участь в науково-практичній конференції на тему: „Актуальні питання ендокринології та ендокринної хірургії”

2020 р.- науково-практична конференція на тему: „Ендокринна паталогія у віковому аспекті"

2021 р. - науково-практична конференція на тему: „Досягнення та перспективи експериментальної клінічної ендокринології"

2021 р. - отримала сертифікат лікаря-терапевта

2021 р. - сертифікат лікаря-трихолога

2022р. - пройшла сертифікацію в інституті після дипломної освіти ім. П.Шупика та отримала сертифікат лікаря ендокринолога.

показати повний текст
послуги Відділення ТрихологіяЦіна
Первинна консультація лікаря трихолога з трихоскопією 500.00 грн
Повторна консультація лікаря Трихолога протягом 15 днів (по результатам аналізів, корекції лікування, призначенні схеми лікування) 450.00 грн
Плазмотерапія голови (випадіння волосся) 1800.00 грн
Мезотерапія волосся 900.00 грн
Мезотерапія при андрогенній алопеції курс№1 1600.00 грн
Мезотерапія при андрогенні алопеції курс №2 1650.00 грн
ПЛАЗМОЛІФТИНГ
Обличчя ( 1пробірка) 1600.00 грн
Обличчя та шия (1 пробірка) 1900.00 грн
Голова (випадіння волосся) (1 пробірка) 1600.00 грн

Зазначені ціни можуть відрізнятися від діючих в клініці. Актуальні ціни ви можете дізнатися в клініці або по телефону

відгуки
Юлія 24-11-2023 Хочу подякувати лікарю трихологу-ендокринологу Невмержицькій Юлії, дуже грунтовний прийом, відвідувала її саме як трихологвї, направила на правильні аналізи, допомогла у проблемі шкіри голови, окрім того підібрала доглядову косметику по складових компонентах та по трубах, дуже крутий і прогресивний лікар!

відділення: Трихологія

Андрій 01-06-2023 Доброго часу доби, був на прийомі у трихолога, все сподобалось! Лікар компетентний у своїй справі все чітко і зрозуміло.Рекомендую!

відділення: Трихологія

Марія 30-05-2023 Була на прийомі у Юлії Ігорівни, дуже задоволена візитом, вже бачу перші позитивні результати лікування.Дякую за допомогу!

відділення: Трихологія

Юлія 30-05-2023 Доброго дня) Хотіла б подякувати лікарю трихологу Невмержицькій Юлії Ігорівні за допомогу у вирішенні моєї проблеми, яка  протягом кількох років створювала великий дискомфорт  фізичний і емоційний) Лікар дуже уважний та відповідальний, вміє знайти підхід до пацієнта та підібрати робочу схему лікування у мене їх наприклад, було кілька  поки не знайшли те що підійшло конкретно в моїй ситуації. Головне  не зупинятися в пошуках свого лікаря та схеми лікування))) Я безмежно вдячна що знайшла цього лікаря саме в Оксфорд Медікал Житомир!!!

відділення: Трихологія

Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом