Дівоча пліва (або гімен) – це тонка сполучнотканинна перетинка, яка є межею до входу у піхву. Традиційно розрив гімена пов’язаний із першим статевим актом дівчини. Але все не настільки просто. Гімен має один або декілька невеликих отворів, які слугують виходом виділень під час критичних днів. У кожної жінки може бути різна кількість отворів у пліві, різна щільність та різна товщина пліви.
Дівоча пліва – предмет обговорень і серед жінок, і серед чоловіків. Кожна чула десятки міфів про дівочу пліву, а особливо про втрату цноти. Досвід першого статевого акту в більшості жінок був, м’яко кажучи, не позитивним. З різних причин жінки хотіли б повернути цноту. Для когось це питання пов’язане із релігійними переконаннями, хтось хоче спробувати щось нове у інтимному житті і тд. Кожна жінка має свою історію, і варто зазначити, що далеко не кожна знає, що сучасна гінекологія дозволяє відновити анатомічну цноту буквально за кілька хвилин!
Що таке «гіменопластика»?
Після статевого акту залишки пліви зберігаються на стінках піхви. Гіменопластика – це хірургічна процедура, яка полягає в механічному ушитті залишків дівочої пліви, що штучно створює ефект цнотливості.
Маніпуляція проводиться лікарем-гінекологом при положенні пацієнтки на спині на гінекологічному кріслі. Пацієнтка не потребує загального наркозу, адже гіменопластика успішно виконується із залученням місцевого знеболення. Тривалість процедури напряму залежить від індивідуальних анатомічних особливостей пліви жінки.
Після гіменопластики жінка повинна дотримуватися таких рекомендацій: певний час уникати навантажень, не напружувати м’язи живота і тазу, не користуватися тампонами, не приймати гарячу ванну, тільки теплий душ.
Показання та протипоказання до гіменопластики
Випадки, в яких рекомендована гіменопластика, часто спричинюють суперечки між жінками, яких зацікавила процедура. Можемо сказати, що навіть просте бажання жінки – є вагомим показанням. Якщо лікар не визначив протипоказань, якщо залишки пліви в достатній мірі дозволяють провести процедуру, і головне – якщо цього прагне сама жінка, тоді ми не бачимо підстав відмовити їй у цьому.
Частими причинами звернення до гінеколога з метою гіменопластики є:
релігійні особливості та суворі сімейні традиції, які вимагають дотримання цноти;
у жінки були травми, які призвели до розриву гімену (випадкове проникнення стороннього тіла, аварії та ін.)
бажання додати чогось нового у інтимне життя з партнером;
у жінки був ранній самовільний чи примусовий статевий акт.
Проте, є ряд вагомих протипоказань, при яких ми радимо або на певний час, або взагалі утриматися від процедури:
онкологічні захворювання;
сечостатеві інфекції;
психічна нестабільність жінки;
гепатит;
ниркова недостатність;
патологія згортання крові;
порушення мікрофлори піхви.
Як підготуватися до проведення гіменопластики?
Перш ніж піти на такий крок, жінка повинна зважити всі «за» і «проти». Процедура насправді не є складною і не несе впливу на здоров’я жінки. Єдине питання – психологічний комфорт.
Процедура виконується не пізніше 5-ти днів до менструації. Перед процедурою необхідно пройти ряд обстежень, а саме огляд на кріслі, відеокольпоскопію, коагулограму, ЗАК та ЗАС, здати мазки на флору та цитологію, ВІЛ та RW, перевірити середовище піхви. Також лікар повинен звернути увагу, чи наявні у пацієнтки алергічні реакції на будь-які препарати, особливо анестетики.
В деяких випадках лікарі призначають курс спеціальних гігієнічних процедур для підготовки.
Ефект гіменопластики триватиме до першого статевого акту. Перевагами процедури є ефект, відсутність негативного впливу на фертильність жінки та її жіноче здоров’я загалом, зворотність, простота у виконанні.
Наші спеціалісти гарантують кожній жінці безпеку, комфорт та анонімність!
Запис: 0412552255
ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ