(0412) 55-88-80
Замовити зворотній дзвінок
Укр

Шановні клієнти! Повідомляємо, що ми переходимо на новий номер телефону (0412)55-88-80.

Хірургічний стаціонар
Хірургічний стаціонар

Ендопротезування кульшового та колінного суглобів в Житомирі

Наші суглоби роками служать нам для активного ведення своєї діяльності. Будь-який рух неможливий без належного функціонування суглобів. На жаль, часта травматизація, вікові зміни та різного роду захворювання суглобів несуть свій пагубний вплив. 

Артропатії різного ґенезу призводять до зниженого вироблення синовіальної рідини, зниження еластичності суглобових хрящів, постійного тертя та травматизації суглобових поверхонь. Деструкція суглоба унеможливлює його функцію, призводить до нестерпного болю та дискомфорту. На жаль, у запущених випадках консервативне лікування є безрезультативним. Тому лікарі пропонують єдине сучасне рішення проблеми – ендопротезування суглобів.

Особливості методу ендопротезування колінного та кульшового суглобів

Ендопротезування – це хірургічне втручання яке полягає у заміні робочих кісткових елементів суглобу на штучні імпланти, створені шляхом індивідуального комп’ютерного моделювання.

Ендопротезування буває первинним (вперше) та ревізійним (пластика або заміна попередніх імплантів), повним (заміна усіх кісткових елементів суглоба) та частковим (заміна тільки одного чи кількох елементів суглобу). Матеріали, з яких створюють протези чи імпланти є високобіодоступними, тобто не вступають у хімічну реакцію із тканинами людського організму. Для ендопротезування використовують титан, тантал, кераміку, комбіновані речовини.

Ендопротезування суглобу

Протезування суглобу часто необхідне у наступних випадках:

  • дистрофічно-дегенеративні патології, а саме гонартроз, що не піддається консервативному лікуванню;

  • патології сполучної тканини, при яких уражається тканина суглобів;

  • системні васкуліти із переважаючим ураженням суглобів;

  • травми суглобів, при яких ураження тканин несумісне із нормальним функціонуванням;

  • переломи кісток, що формують суглоб.

Для ендопротезування суглоба використовують спеціальні сплави металів, що не призводять до відторгнення чи алергічної реакції. В залежності від показань, протезування може бути частковим (заміна внутрішнього чи зовнішнього над виростка, заміна суглобової поверхні кістки та ін.) або повним (заміна усіх елементів  суглоба). Часто повне ендопротезування  суглоба застосовується при пухлинному ураженні структур суглоба.

Процедура проводиться переважно під місцевим знеболенням. Перед ендопротезування пацієнта готують як до класичної операції, а саме проводять ретельне обстеження: ЗАК, коагулограму, ЗАС, ЕКГ, огляд в суміжних лікарів, УЗД, рентген суглоба.

Ревізійне протезування суглоба проводять у випадку зношення протезу, поломки або септичного ускладнення при попередньому ендопротезуванні.

Тривалість процедури складає від 45хв до 1,5 год. Операція та реабілітація пацієнта відбувається у хірургічному стаціонарі клініки Оксфорд Медікал.

Чому варто звернутися саме до нас? 

Наші лікарі використовують виключно передові методики, перевірені часом та численними позитивними відгуками! Довіртесь професіоналам!

( Рейтинг: 0, голосів: 0 )

відгуки
Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації кліників
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом