В своєму житті жінка зустрічається із однією важливою деталлю, яку інколи сприймають за дрібницю та вигадку. Вікові зміни чи післяпологові дефекти, вроджені аномалії чи травми – мова йде про опущення стінок піхви.
Частими причинами опущення є пологові розриви, різке схуднення, природні пологи з плодом великих розмірв та/або клінічно вузькими стінками піхви, дисплазія, ендометріоз, генетичні особливості, тяжка фізична праця з численними потугами, над піхвова ампутація матки та ін.
В деяких випадках це проявляється тільки труднощами в інтимному житті, що беззаперечно вагома проблема. Але часто ми зустрічаємо тяжчі випадки, коли наслідком опущення стінок піхви стає нетримання сечі чи калу, постійне відходження газів, болі і дискомфорт.
Жінки, ви не повинні терпіти! Сучасна гінекологія пропонує ефективне вирішення проблеми – вагінопластику!
В чому полягає суть вагінопластики?
Вагінопластика (кольпорафія) – це хірургічна методика, яка полягає у виправленні дефектів стінок піхви, фактично це оперативне лікування пролапсу.
Естетична гінекологія часто пропонує процедуру інтимного філінгу – ін’єкційного введення препаратів у стінку піхви для штучного наповнення об’єму. Але ця процедура виконується тільки у випадку початкових явищ опущення стінок і варто зазначити, що ефект філінгу триває не довше 8-ми місяців.
Оперативна вагінопластика є більш ефективним втручанням, результат якого триватиме протягом багатьох років. Вагінопластика дозволяє усунути навіть найбільш запущені стадії пролапсу геніталій.
В яких випадках рекомендована вагінопластика?
Опущення стінок піхви буває переднім (коли стінка разом із сечовим міхуром виступає в просвіт, що супроводжується нетриманням сечі) або заднім (коли та сама проблема виникає із прямою кишкою та супроводжується нетриманням калу і газів).
Лікарі гінекологи рекомендують виконання вагінопластики у наступних випадках:
пологові розриви;
відсутність задоволення в статевому житті як у жінки, так і у чоловіка;
випадіння слизової оболонки піхви у промежину;
нетримання сечі, калу, газів;
опущення та/або випадіння матки, шийки матки;
біль та дискомфорт під час статевого акту.
Протипоказаннями до проведення вагінопластики є гострі інфекційні захворювання, місцеві сечостатеві інфекції, порушення згортання крові, загострення хронічних станів, онкопатологія, цукровий діабет, тиреотоксикоз, гостра печінкова або ниркова недостатність та ін.
Особливості проведення вагінопластики в Оксфорд Медікал
Хірургічна вагінопластика проводиться після огляду лікаря гінеколога за умови, що лікар зважив усі показання та не виявив протипоказань. Перед операцією жінці необхідно пройти ряд класичних обстежень, які включають ЗАК, ЗАС, коагулограму, мазки (флора та цитологія), обстеження на ВІЛ та RW, ЕКГ та ін.
Тривалість операції залежить від складності та обраної техніки ( в середньому 1-2 год). Ліккарі використовують наступні види кольпорафії:
Операція проводиться через піхвовий доступ, внутрішні шви розсмоктуються самостійно. Після процедури пацієнтці надаються рекомендації, а саме не сидіти протягом 7-10 днів, уникати надмірних фізичних навантажень протягом місяця, не жити статевим життям протягом 1-2 місяців.
Під час виконання вагінопластики, лікар має на меті усунути пролапс стінок піхви, звузити просвіт піхви, відновити нормальну анатомію піхви та промежини, усунути зайві слизові клапті, видалити старі рубці, провести пластику м’язів тазового дна і головне – повернути жінці комфорт та впевненість у собі!
Довіряйте професіоналам! Запис: 0412552255
ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ