(0412) 55-88-80
Замовити зворотній дзвінок
Укр

Працюємо кожного дня
ПН - ПТ з 9:00 до 19:00
СБ - з 9:00 до 16:00
НД - працює Косметологія з 10:00 до 14:00
Телефон для запису: (0412) 55-88-80

Видалення доброякісних новоутворень шкіри в Житомирі

Новоутворення – специфічні утворення на шкірних покривах, що відносяться до доброякісних пухлин, які мають властивість перероджуватися в злоякісні. Зазвичай це плями, вузлики або нарости, що складаються із скупчень меланоцитів або невусних клітин. Родимки розрізняються за кольором, текстурою та розміром. Невуси, що утворилися із кровоносних і лімфатичних судин, мають блідо-рожевий або яскраво-червоний колір. Пігментні невуси зазвичай забарвлені меланіном в темну гамму – чорний або коричневий кольори.

Види невусів та інших новоутворень

Родимки й інші новоутворення можуть бути плоскими або кулястими, веретеноподібними, округлими, з широкою основою або сидячими на «ніжці». Іноді на родимці з’являється волосся. Бувають також різноколірні родимки – їх видаляти не можна в жодному разі.

Невуси – це найпоширеніші утворення. Але окрім них до доброякісних новоутворень відносяться:

 • папіломи;
 • кератоми;
 • м’які фіброми;
 • родимки;
 • кондиломи;
 • контагіозний молюск.

Невуси й інші новоутворення необхідно постійно тримати під спостереженням, особливо зміни в розмірі й формі, оскільки будь-яка така зміна відгукнеться розвитком меланоми. До того ж збільшення кількості самих родимок збільшує ризик розвитку онкологічних захворювань.

Коли потрібна консультація дерматолога

Існує багато ситуативних моментів, коли невус перетворюється на злоякісне утворення й несе загрозу для здоров’я. Наступні ситуації повинні насторожити й змусити терміново звернутися до лікаря:

 • утворення піддається постійним травмам;
 • у районі родимки з’являються вузлики й інші нарости;
 • місце невуса зудить, чухається або коле;
 • родимка змінила форму, колір або розмір;
 • з’явилося новоутворення, що кровоточить.

Усі ці ознаки свідчать про те, що ви знаходитеся в групі ризику, й вам треба пройти спеціальне обстеження – дерматоскопію, щоб визначити характер новоутворення й усунути ризик для здоров’я та життя.

Що таке дерматоскопія

На консультації в медичному центрі «Оксфорд Медікал» в Житомирі дерматолог проведе абсолютно безболісне дослідження новоутворень – дерматоскопію, що не має протипоказань.

Цей метод дозволяє розглянути найдрібніші деталі структури шкіри й оцінити ризик розвитку злоякісних утворень. Дуже важливо вчасно звернутися до лікаря й при необхідності видалити родимку.

У медичному центрі «Оксфорд Медікал» в Житомирі лікар-дерматолог проведе консультацію та дерматоскопію одночасно. У разі, якщо наріст має доброякісний характер, його можна буде видалити. Для цього в нашій клініці використовується малоінвазивна хірургія за допомогою апарату Сургітрон.

Апарат обладнаний «холодним» радіохвильовим ножем, який зарекомендував себе як найменш травматичний спосіб видалення новоутворень. Після малоінвазивного втручання Сургітроном період відновлення удвічі коротший, спостерігається практично повна відсутність післяопераційних ускладнень і низький рівень травматизму.

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

( Рейтинг: 2.00, голосів: 3 )

Наші СПЕЦІАЛІСТИ

усі спеціалістиЛікар-дерматовенеролог вищої категорії <br>31 рік стажу: Долібець Володимир Федорович
Долібець Володимир Федорович Лікар-дерматовенеролог вищої категорії
31 рік стажу
Лікар-дерматовенеролог вищої категорії <br>31 рік стажу: Долібець Володимир Федорович
Долібець Володимир ФедоровичЛікар-дерматовенеролог вищої категорії
31 рік стажу

Леха Качинського, 4;

інформація про лікаря

1988 р. - закінчив Кримський державний медичний інститут ім. С.І. Георгіївського.

З 1988 - 1989 рік -  пройшов інтернатуру за фахом «дерматовенерологія» на базі Житомирського обласного шкірвендиспансеру.

1989 - 2005р - працював лікарем-дерматовенерологом в орендній міській профполіклініці м. Житомира

1996р. - передатестаційний цикл з дерматовенерології на базі Національної медичної академії післядипломної освіти ім. Шупика

2001р. - передатестаційний цикл з дерматовенерології на базі Львівського державного медичного університету факультет післядипломної освіти.

2005 - передатестаційний цикл з дерматовенерології на базі Львівського державного медичного університету факультет післядипломної освіти.

2005 - 2009р. працював лікарем-дерматовенерологом приватної клініки «Малікс-Мед».

З 2009 року працює лікарем-дерматовенерологом клініко-консультативного відділення комунального закладу «Житомирський обласний медичний консультативно-діагностичний центр.

2010р. - передатестаційний цикл з дерматовенерології на базі Львівського державного медичного університету факультет післядипломної освіти.

2015р. - передатестаційний цикл з дерматовенерології на базі Національної медичної академії післядипломної освіти ім. Шупика

Цикл тематичного удосконалення «Дерматоскопія в діагностиці новоутворень шкіри», інститут Ольги Богомолець, м.Київ,

Член Української асоціації лікарів дерматовенерологів, косметологів.

З 2016 - лікар-дерматовенеролог медичної клініки ''Оксфорд Медікал Житомир ''

показати повний текст

відгуки
Христина Кравець 03-04-2021 Прекрасний лікар ні разу не пошкодувала,що обрала саме Тетяну Володимирівну.Лише на прийомах стало зрозуміло,що раніше лікувала акне,а це був демодекс.Косметика дуже якісна!Консультація на вищому рівні!А головне результат...

відділення: Дерматологія

Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації кліників
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом