(0412) 55-88-80
Замовити зворотній дзвінок
Укр

Вам зручно українською

Шановні клієнти! Повідомляємо, що ми переходимо на новий номер телефону (0412)55-88-80.

Лікування дерматиту в Житомирі

Дерматит – дуже поширене захворювання. Це гостре запальне ураження шкіри. Що виникає в результаті дії різних чинників довкілля – хімічного, біологічного або фізичного характеру.

Оскільки стан шкіри безпосередньо залежить від імунітету й стану шлунково-кишкового тракту, а також має взаємозв’язок з ендокринною системою, то дерматити можуть виникнути самостійно або як прояв інших захворювань. Розрізняють декілька видів дерматиту: атопічний, контактний, алергічний, інфекційний, запальний, грибковий, бульозний, лишайний й інші.


Симптоми дерматиту

Дерматит може проходити в гострій або хронічній формі. Гостру форму дерматиту можна розділити на три етапи перебігу хвороби.

На першому етапі (його називають еритематозний) на уражених ділянках шкіри виникає інтенсивний приплив крові, а також з’являються почервоніння й набряки. Другий етап називають везикульозним або бульбашковим: на шкірі з’являються бульбашки, які потім підсихають, утворюючи кірочку, або ж розтинаються, після чого на місці бульбашок виникають мокрі ранки. І завершальний третій етап – некротичний, під час якого відбувається відмирання тканин і формування шрамів.

Гострий дерматит розвивається дуже швидко й має яскраво виражені симптоми, викликає свербіж, печіння, біль і тим заподіює пацієнтові суттєвий дискомфорт.

При довготривалому контакті шкіри зі слабким подразником виникає хронічний дерматит. Симптомами захворювання стають переповнювання й застій крові в капілярах, потовщення й ороговіння шкіри, інфільтрація, з’являються тріщини, може виникнути атрофія ділянок шкіри.

Причини дерматиту

Дія на організм хімічних речовин, фізичних чинників, таких як ультрафіолетові промені, висока або низька температура, електричний струм, іонізуюча радіація й інших – це і є причини виникнення дерматиту. Також це захворювання може з’явитися у людей, які мають до цього спадкову схильність, слабкий імунітет, стреси, перенесені інфекційні та паразитарні хвороби або живуть у несприятливих соціально-побутових умовах.

Діагностика і лікування дерматиту

Для діагностики дерматиту, як правило, досить наявності контакту з подразником й клінічних проявів. Щоб упевнитися в правильності діагнозу, треба провести загальний аналіз крові, зробити імунограму, здати шкірні проби на алергічні реакції, а також зскрібок із ураженої захворюванням ділянки шкіри з подальшим бактеріологічним і гістологічним дослідженням.

Основним завданням при лікуванні дерматиту стає усунення подразника: обробка ураженого шкірного покриву антисептиками, антибактеріальними й протизапальними препаратами або прийом антибіотиків і тетрацикліну. Для лікування дерматитів, що зудять, часто застосовують антигістамінні препарати. При хронічному дерматиті використовують кортикостероїдні протизапальні засоби.

Для повного одужання при захворюванні дерматитом треба своєчасно звернутися до лікаря для отримання кваліфікованої медичної допомоги. Самолікуванням же займатися не варто.

Дерматологи клініки «Оксфорд Медікал» проведуть огляд шкірних покривів, щоб поставити попередній діагноз, а при необхідності проведуть додаткові обстеження. У випадку, якщо загального огляду шкіри недостатньо, щоб поставити точний діагноз, призначають неінвазивний тест.

Окрім цього, консультація фахівця включає:

  • огляд лампою Вуда;
  • діаскопія та просвітлення;
  • пошарове зіскоблювання;
  • біохімічні аналізи;
  • гістологічні дослідження;
  • шкірні тести.

Після проведення усіх необхідних медичних процедур лікар-дерматолог клініки «Оксфорд Медікал» діагностує захворювання, що турбує пацієнта.

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

( Рейтинг: 0, голосів: 0 )

Наші СПЕЦІАЛІСТИ

усі спеціалістиЛікар-дерматовенеролог вищої категорії <br>31 рік стажу: Долібець Володимир Федорович
Долібець Володимир Федорович Лікар-дерматовенеролог вищої категорії
31 рік стажу
Лікар-дерматовенеролог вищої категорії <br>31 рік стажу: Долібець Володимир Федорович
Долібець Володимир ФедоровичЛікар-дерматовенеролог вищої категорії
31 рік стажу

Леха Качинського, 4;

інформація про лікаря

1988 р. - закінчив Кримський державний медичний інститут ім. С.І. Георгіївського.

З 1988 - 1989 рік -  пройшов інтернатуру за фахом «дерматовенерологія» на базі Житомирського обласного шкірвендиспансеру.

1989 - 2005р - працював лікарем-дерматовенерологом в орендній міській профполіклініці м. Житомира

1996р. - передатестаційний цикл з дерматовенерології на базі Національної медичної академії післядипломної освіти ім. Шупика

2001р. - передатестаційний цикл з дерматовенерології на базі Львівського державного медичного університету факультет післядипломної освіти.

2005 - передатестаційний цикл з дерматовенерології на базі Львівського державного медичного університету факультет післядипломної освіти.

2005 - 2009р. працював лікарем-дерматовенерологом приватної клініки «Малікс-Мед».

З 2009 року працює лікарем-дерматовенерологом клініко-консультативного відділення комунального закладу «Житомирський обласний медичний консультативно-діагностичний центр.

2010р. - передатестаційний цикл з дерматовенерології на базі Львівського державного медичного університету факультет післядипломної освіти.

2015р. - передатестаційний цикл з дерматовенерології на базі Національної медичної академії післядипломної освіти ім. Шупика

Цикл тематичного удосконалення «Дерматоскопія в діагностиці новоутворень шкіри», інститут Ольги Богомолець, м.Київ,

Член Української асоціації лікарів дерматовенерологів, косметологів.

З 2016 - лікар-дерматовенеролог медичної клініки ''Оксфорд Медікал Житомир ''

показати повний текст
Стаж роботи – 22 роки. <br>Лікар Вищої категорії : дерматолог, трихолог, косметолог: Піщанська Тетяна Володимирівна
Піщанська Тетяна Володимирівна Стаж роботи – 22 роки.
Лікар Вищої категорії : дерматолог, трихолог, косметолог
Стаж роботи – 22 роки. <br>Лікар Вищої категорії : дерматолог, трихолог, косметолог: Піщанська Тетяна Володимирівна
Піщанська Тетяна ВолодимирівнаСтаж роботи – 22 роки.
Лікар Вищої категорії : дерматолог, трихолог, косметолог

інформація про лікаря

2004 р. - закінчила Вінницький національний медичний університет. Під час навчання в якому тричі займала перші місця по дерматології по ВНМУ та тричі займала I-II місця по дерматології по Україні;
2004 р. - нагороджена дипломом першого ступеня за кращу доповідь на науковій конференції молодих учених з міжнародною участю в секції шкірних хвороб;
2008 р. - курс ПАЦ, ТУ;
2012 р. - курс ПАЦ, ТУ;
2016 р. - курс ПАЦ, ТУ;
за сумлінну працю, високий рівень професіоналізму двічі нагороджена Почесними грамотами Управління охорони здоров'я Житомирської ОДА;
2007 рік - 2017 рік завідувала дитячим відділенням КУ «ЦРЛ Пулинської районної ради»;
З 2017 року - головний лікар КНП «Довбиського селищного Центру первинної медико-санітарної допомоги» Довбиської селищної ради.
З 2018 року - головний лікар і дерматолог КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Барановської міської ради.
З липня 2019 року - працює в ОКСФОРД МЕДІКАЛ
Листопад 2019 - підвищення кваліфікації по ТРИХОЛОГІЇ

2019р. – теоретичний та практичний курс з фракційного омолодження . м.Київ.

2020р. – теоретичний та практичний курс з мезотерапії . м.Київ.

2020р. – теоретичний та практичний курс з біоревіталізації . м.Київ.

2020р.  – теоретичний та практичний курс з плазмоліфтингу . м.Київ

2020р. – професійні майстер – класи. Перша Дерматотрихологічна Академія м.Київ.

2020р. – теоретичний курс «Проблеми стану та випадіння волосся» м.Київ

2020р. – теоретичний та практичний курс з контурної пластики. м.Київ.

2020р. – теоретичний та практичний курс з плазмоліфтингу. м.Київ

2020р. – теоретичний та практичний курс з корекції фігури. м.Київ.


Друковані роботи за період практики:
1. Онкофетальні білки можливі фактори атопічного дерматиту // І З'їзд алергологів України. Матеріали наукових праць .// Київ.
2. Синдром мальабсорбції та його значення для розвитку клінічних проявів при атопічному дерматиті і псоріазі. Сорбентотерапія .// Матеріали наукових праць молодих вчених та фахівців .// Вінниця.
3. Синдром мальабсорбції у хворих на атопічний дерматит .// Захворювання та вікові особливості шкіри та їх генетична детермінованість .// Київ.
4. Думка і вчинок - першооснова моральної діяльності лікаря .// Тези доповідей навчально-методичної конференції Лікарська етика і медична деонтологія - невід'ємні складові частини навчально-виховного процесу становлення лікаря .// Вінниця.
5. Герпес-асоційована мультиформна еритема .// Сучасні аспекти патогенезу, діагностики, клініки та лікування в дерматології та косметології .// Донецьк.
6. Псоріаз, екзема, деякі інші дерматози - залежність шкірних проявів від внутрішнього стану організму .// Тези наукових праць .// Київ.
7. Залежність між лабільністю настрою і структурою досліджуваних дерматозів .// Тези наукової конференції молодих вчених з міжнародною участю .// Вінниця.
8. Структурні зміни волосся і нігтів при атопічному дерматиті і псоріазі .// Тези наукових праць .// Київ.
9. Алергічні захворювання шкіри .// Тези наукових праць .// Київ.
показати повний текст

відгуки
Христина Кравець 03-04-2021 Прекрасний лікар ні разу не пошкодувала,що обрала саме Тетяну Володимирівну.Лише на прийомах стало зрозуміло,що раніше лікувала акне,а це був демодекс.Косметика дуже якісна!Консультація на вищому рівні!А головне результат...

відділення: Дерматологія

Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації кліників
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом