Відгуки клієнтів про напрям Естетична медицина
Ми завжди прагнемо підвищувати рівень сервісу в клініці "Оксфорд Медікал" і щиро дякуємо вам за теплі відгуки. Ваші коментарі та побажання надзвичайно важливі для нас — вони допомагають нам ставати кращими. Дякуємо, що обираєте нас!
Альона 16.06.2026
Уляна Віталіївна чудовий лікар! Завжди задоволена результатом. Рекомендую.
Інна 08.06.2026
Хочу щиро подякувати моїй чарівній косметологині Наумчук Аліні В’ячеславівні 🌷за високий професіоналізм, уважність ,легку руку та неймовірно приємну атмосферу під час процедури. 🫶☺️Я звертаюся до неї вже не перший раз і завжди задоволена результатами її роботи.Вона настільки уважна,що своє обличчя я довіряю тільки їй. Все було виконано ,як завжди :дуже акуратно, делікатно та з турботою. ☺️❤️Результатами я надзвичайно задоволена! І ваші гроші не на вітер!Видно, що людина дійсно любить свою справу та працює з душею. Однозначно рекомендую❤️!Любіть себе ,будьте красиві і здорові 🌷
Тетяна 23.05.2026
Дуже хороший і приємний лікар і чудова клініка!!!
Алла 22.04.2026
Пройшла кілька процедур лазерної епіляції. Результатом задоволена ще від самої першої процедури. Дуже вдячна Аліні В'ячеславівній за професіоналізм: все чітко і комфортно. Процедури проходять швидко і безболісно. Лікар дуже приємна і уважна.
Надія 23.03.2026
Дуже задоволена курсом епіляції. Аліна Вʼячеславівна має чудовий підхід, завжди уважна і створює максимально комфортну атмосферу. Процедури проходять легко та без зайвого стресу
Без імені 13.03.2026
Щиро дякую лікарю-косметологу Уляні за професіоналізм, уважність і дуже делікатний підхід. Процедура пройшла комфортно, результат перевершив очікування. Видно, що лікар справді любить свою справу та піклується про пацієнта. Рекомендую від душі!
Записатись через кол-центр
Давай піклуватись
про здоров’я:
Записатись через кол-центр