050 821 38 99
Замовити зворотній дзвінок
Укр

Якісна та сучасна стоматологія повного циклу 7 днів на тиждень : діагностика, лікування, імплантація, хірургія.

Відгуки

Ми завжди прагнемо підвищити рівень сервісу надаваних медичних послуг в мережі клінік "Оксфорд Медікал", і вдячні вам за залишений позитивний відгук. Ми беремо до уваги всі коментарі та побажання, які відносяться до нашої роботи. Дякуємо за ваш вибір.

Масаж - відгуки
Залишити відгук
Антон 07-05-2024 Дуже давно користуюсь послугами Сергія Олександровича, масажем дуже задоволений. Рекомендую всім. Дякую!

відділення: Масаж

Світлана 03-05-2024 Щиро дякую за чудовий масаж. Сергій Олександрович професійний майстер з золотими руками. Всім рекомендую.

відділення: Масаж

Ольга 06-03-2024 Сьогодні відвідала клініку на сеансі масажу вперше. Я і захваті! Дуже задоволена! Дякую Сергію Олександровича за професійність. Буду відвідувати ще. Дякую!!!

відділення: Масаж

Тетяна 11-09-2023 Найкраща клініка, досконалі послуги, масажист супер, а рецепшн ввічливий, привітний, неймовірний! Рекомендую!

відділення: Масаж

Ярослав 01-06-2023 Був на прийомі у масажиста Іващенка Сергія Олександровича. Мав проблеми зі спиною, болі, ні повернутись, ні підняти щось. Вже після другого сеансу масажу стало краще. Продовжую відвідувати. Дякую!

відділення: Масаж

Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом