Відгуки клієнтів про напрям Масаж
Ми завжди прагнемо підвищувати рівень сервісу в клініці "Оксфорд Медікал" і щиро дякуємо вам за теплі відгуки. Ваші коментарі та побажання надзвичайно важливі для нас — вони допомагають нам ставати кращими. Дякуємо, що обираєте нас!
Ірина 04.05.2026
Дуже вдячна Аллі Михайлівні за супер професійний масаж, за рекомендації та влучні поради на майбутнє. Вона майстриня своєї справи, дуже чуйна та турботлива людина. Всім рекомендую! Дякую вам за працю!
Максим 25.11.2024
Другой раз у Ані на масажі. Вона професіонал своєї справи. Знає що підказати, порекомендувати, що є дуже важливим. Звісно буду сам до неї їздити і далі, та рекомендувати тим, хто потребує допомоги її справи!
Аня 18.11.2024
Відмінний спеціаліст. Дуже раджу. Рятувати спинку ходжу тільки до неї
Катерина 18.11.2024
Хочу залишити відгук про масажиста Анну, проходила в неї декілька курсів масажу, лікувальний та моделюючий. Задоволена результатом більше ніж на 100%, спина як новенька нічого не болить,а стегна вже готуються до літа)) Анна майстер своєї справи,і бонусом дуже приємна та розуміючи людина. Дякую їй за її роботу
Тетяна 18.11.2024
Доброго дня! Хочу залишити відгук, щодо масажу у майстра своєї справи Усенко Анни Андріївни. Прийшовши на лікувальний масаж відчуття вже після першого сеансу просто неймовірні. Спинка знову відчула легкість, а загальний стан організму покращився. Другий -третій масаж і вже повний тонус тіла, осанка повертається до життя, а повертатись на прийом хочеться знову і знову. Завжди обираю усі виду масажу у Анни Андріївни і кожного разу задоволена Дуже вам дякую! Якщо масаж, то тільки в ці ручки ❤️
Олександра 18.11.2024
Хочу залишити відгук про масажистку Анну Андріївну,професіонал своєї справи,після неї нічого не болить і не турбує. Всім раджу прийти і спробувати масаж від неї! Будете всі задоволені!
Записатись через кол-центр
Давай піклуватись
про здоров’я:
Записатись через кол-центр