050 821 38 99
Замовити зворотній дзвінок
Укр

Якісна та сучасна стоматологія повного циклу 7 днів на тиждень : діагностика, лікування, імплантація, хірургія.

Відгуки

Ми завжди прагнемо підвищити рівень сервісу надаваних медичних послуг в мережі клінік "Оксфорд Медікал", і вдячні вам за залишений позитивний відгук. Ми беремо до уваги всі коментарі та побажання, які відносяться до нашої роботи. Дякуємо за ваш вибір.

Отоларингологія - відгуки
Залишити відгук
Тетяна Михаленко 08-05-2024 Хочемо подякувати ЛОР лікарю Артему Сергійовичу за надану якісну допомогу. Рекомендуємо.
Олена 05-04-2024 Хотіла б подякувати лікарю з великої букви Темному Сергію Васильовичу. Вилікував мого синочка, без зайвих пігулок та непотрібних процедур. Має гарний підхід до діток та великий досвід судячи з професійналізму. Дякую Окфорд Медікал за гарний сервіс та гарних лікарів!
Владислава 11-09-2023 Дякуємо клініці, дівчатам на приймальній, вирішили всі питання. Дякую прекрасному лікарю Горчаков А. С. та лікарю Мартиненко К. В.
Дмитро 04-09-2023 Один з найкращіх ЛОР лікарів. Уважний, професійний і дуже позитивний лікар. Лікування якісне та чітке яке працює, без зайвих пігулок. Дякую Вам!
Руслана 18-06-2023 Щира моя рекомендація лікаря Євгенія Сергійовича Ярошовець. Підібрав правильне лікування. Побільше б нашій державі саме таких висококваліфікованих лікарів. Велике дякую Вам.
Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом