050 821 38 99
Замовити зворотній дзвінок
Укр

Якісна та сучасна стоматологія повного циклу 7 днів на тиждень : діагностика, лікування, імплантація, хірургія.

Відгуки

Ми завжди прагнемо підвищити рівень сервісу надаваних медичних послуг в мережі клінік "Оксфорд Медікал", і вдячні вам за залишений позитивний відгук. Ми беремо до уваги всі коментарі та побажання, які відносяться до нашої роботи. Дякуємо за ваш вибір.

Подологія - відгуки
Залишити відгук
Анна 08-04-2024 Була у лікаря подолога Олександри Григорівни, дуже сподобалось в плані спілкування , дала цінні рекомендації щодо лікування, тому однозначно рекомендую .

відділення: Подологія

Ганна 25-03-2024 Були з дитиною у лікаря-подолога Олександри Григорівни. Професіонально і чітко лікар відповідала на всі запитання, провела курс лікування і вирішили проблему.

відділення: Подологія

Влад 23-03-2024 Хочу подякувати , дуже вдячний за лікування, все на вищому рівня, дуже приємна людина і дуже кваліфікований і класний лікар, ще раз дякую.

відділення: Подологія

Лілія 21-12-2023 Дякую, Олександрі Григорівні, за вирішення проблеми, яка турбувала - бородавка на п'яті. Лікування - безболісне, швидке.Лікар - уважний, професіонал своєї справи. Надалі, звертатимусь тільки до Вас.

відділення: Подологія

Інна 07-12-2023 Цим відгуком хочу сказати слова вдячності лікарю-подологу Олександрі Григорівні. Я звернулась із проблемою на пʼяті. Лікар Діагностувала хворобу і за три відвідування я позбулась дискомфорту на нозі. Дякую лікарю за професіоналізм, доброзичливість, комфортну атмосферу на прийомі і під час процедури. Спектр послуг, які надає Олександра Григорівна є надзвичайно широкий, а тому взяла собі на замітку і центр , і процедури у лікаря подолога.

відділення: Подологія

Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом