Відгуки клієнтів про напрям Стоматологія
Ми завжди прагнемо підвищувати рівень сервісу в клініці "Оксфорд Медікал" і щиро дякуємо вам за теплі відгуки. Ваші коментарі та побажання надзвичайно важливі для нас — вони допомагають нам ставати кращими. Дякуємо, що обираєте нас!
Юлія 15.10.2024
Дякую стоматологу Богдану Миколайовичу за чудову роботу. Тепер моя усмішка білосніжна та здорова.
Настя 13.10.2024
Прекрасний сервіс та хороша атмосфера. Особливо хочу відмітити роботу стоматолога Альони Валеріївни. Чудовий спеціаліст! Дякую.
Катерина 11.10.2024
Зверталась до лікаря стоматолога. Все чудово.
Діана 01.07.2024
Хочу подякувати лікарю Ладанюк Альоні Віталіївні Дуже хороший лікар-стоматолог. Робили Епідуріальну анастазію молочних зубів для моєї донечки , їй 2 р нам і полікували ,і поставили пломбочки,також прийшлося вирвати 4 зубчики це було необхідно. Лікар дуже привітний не пожалкуєте звертайтеся. Все зробить на вищому рівні!
Ира 04.02.2024
Хороший лікар, дуже вдячна йому ,після видалення зуба прочищала в цього лікаря Слава Богу загоїлася рана ,рекомендую цього лікар 5+
Записатись через кол-центр
Давай піклуватись
про здоров’я:
Записатись через кол-центр