Відгуки клієнтів про напрям Сімейна медицина
Ми завжди прагнемо підвищувати рівень сервісу в клініці "Оксфорд Медікал" і щиро дякуємо вам за теплі відгуки. Ваші коментарі та побажання надзвичайно важливі для нас — вони допомагають нам ставати кращими. Дякуємо, що обираєте нас!
Ксенія 08.03.2023
Галина Василівна, дійсно, кваліфікований педіатр із величезним стажем роботи. Переконалась у цьому на власному досвіді. Дуже задоволена, навіть не очікувала, що знайду лікаря такого високого рівня для своєї дитини. Приємно вражена, наскільки спокійна, уважна та інтелігентна жінка. Вона одразу знайшла підхід до дитини, огляд провела дуже скурпульозно. Мені сподобалось призначене лікування. Ми чітко дотримувались її схеми прийому ліків і дитина швидко одужала та вже довгий час не хворіє. Відтепер буду звертатися тільки до Галини Василівни.
Олександр 06.02.2023
Галина Василівна Чекурда - лікар від Бога! Професійний педіатр та прекрасна, дуже добра і чуйна людина. Лікує мого сина з народженням, вже сім років. Її лікування завжди чітке та ефективне, дитина одужує вже на 3-5 день. З усією впевненістю та відповідальністю раджу Галину Василівну бо повністю їй довіряю!
Iryna Streltsova 02.02.2023
Дуже вдячна Галині Василівні за її професіоналізм, за її щирий людяний підхід до діток і їх батьків, за увагу і турботу! Прекрасний високо кваліфікований лікар і людина з великої букви. Галина Василівна не призначає довжелезних списків зайвих препаратів, але дивиться в корінь проблеми і її рекомендації завжди працюють. Діти завжди із задоволенням ідуть на огляд, адже Галина Василівна вміє знайти до них підхід.
Юлія 02.02.2023
Зверталась неодноразово до Галини Василівни з питань лікування нашого сина. Професійний, кваліфікований, емпатичний лікар. Гарно спілкується з батьками, все пояснює, щосб людям без медичної освіти було зрозуміло. Ми довіряли ій і виконували всі призначення, відповідно, отримали результат. Рекомендую.
Яна 04.11.2022
Хочу подякувати персоналу клініки Оксфорд Медікал Житомир за чудове обслуговування. Привітні дівчата на рецепції, хороші та ввічливі оператори в кол-центрі які завжди грамотно інформують про послуги. Найкращі лікарі в місті, досвідчені та кваліфіковані. Рекомендую.
Діана 01.12.2021
Дуже ввічливий і хороший спеціаліст
Записатись через кол-центр
Давай піклуватись
про здоров’я:
Записатись через кол-центр