050 821 38 99
Замовити зворотній дзвінок
Укр

Якісна та сучасна стоматологія повного циклу 7 днів на тиждень : діагностика, лікування, імплантація, хірургія.

Відгуки

Ми завжди прагнемо підвищити рівень сервісу надаваних медичних послуг в мережі клінік "Оксфорд Медікал", і вдячні вам за залишений позитивний відгук. Ми беремо до уваги всі коментарі та побажання, які відносяться до нашої роботи. Дякуємо за ваш вибір.

Ультразвукова діагностика - відгуки
Залишити відгук
Мар'яна 05-05-2024 Щиро дякую лiкарю Черновiй О.О,яка вирiшила нашу проблему пiсля першого прийому.Лiкування проводилося фiтотерапiэю.Велика подяка!!!
Алла 06-02-2024 Доброго ранку.Вдячна персоналу і особисто лікарю Чернова О.О. за якісну консультацію,обслуговування+усе швидко!Дуже дякую!
Олена 23-01-2024 Всією сімʼєю лікуємось у лікаря Чернової Ольги Олександрівни, задоволені підходом до лікування. Лікар з високою кваліфікацією, на всі запитання отримуємо відповіді, на прийом можна швидко потрапити при гострій потребі та отримати комплексне лікування, а також здати всі необхідні аналізи.
Марія 11-01-2024 Чернова Ольга Олександрівна, дякую за Вашу професійність, за якісне узі. Виявили причину. Лікуємося далі)
Юлія 10-01-2024 Хочу подякувати лікарю Черновій Олександрівні за чудову роботу. Неодноразово зверталися і завжди маємо гарні результати. Дуже компетентний і чудовий лікар. Всім рекомендую!
Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом