Звичайно ж, кардіограма – не панацея, і виявити абсолютно всі захворювання серця вона не може. Не дивлячись на це методика успішно діагностує такі хвороби та порушення:
-
зміни рівня калію і натрію в крові;
-
пошкодження міокарду;
-
аритмія;
-
серцевий напад;
-
міокардит;
-
тахікардія;
-
фібриляція передсердь;
-
порок серця;
-
кардіоміопатія й багато інших.
Електрокардіографія – не тільки надзвичайно ефективний спосіб виявлення захворювань серцево-судинної системи, а й обов’язкове обстеження, яке потрібно проводити регулярно, навіть при відсутності явних ознак порушення роботи міокарду.