Відгуки клієнтів про напрям Інфекційне відділення
Ми завжди прагнемо підвищувати рівень сервісу в клініці "Оксфорд Медікал" і щиро дякуємо вам за теплі відгуки. Ваші коментарі та побажання надзвичайно важливі для нас — вони допомагають нам ставати кращими. Дякуємо, що обираєте нас!
Дмитро 16.09.2025
Дуже хороший інфекціоніст. Допомогла мені вирішити мою проблему зі здоров'ям. Дякую!
Катерина 16.09.2025
Зверталась до Христини Петрівни, дуже хороша лікарка, уважна та кваліфікована. Рекомендую.
Вика 11.10.2021
Робила щеплення від ковід персонал привітний, все зробили швидко та оперативно без черг)
Виталий 10.10.2021
Спасибо Ульяне и Диане за обслуживание и за вежливость ! Спасибо за вакцинацию ! Лучшая клиника !
Записатись через кол-центр
Давай піклуватись
про здоров’я:
Записатись через кол-центр