Біографія:
1982р. – 1990р. Навчання в Ужгородському державному університеті за спеціальністю лікувальна справа.
2020р. – проходження атестації та отримання вищої кваліфікаційної категорії за спеціальністю Ендоскопія.
показати повний текстСучасна відеогастроскопія та відеоколоноскопія в Житомирі! Якісно, надійно, професійно! Медичний центр Оксфорд Медікал стоїть на варті вашого здоров’я без вихідних!
Відеогастроскопія (ФГС,ФГДС, ЕГДС) – це ендоскопічне обстеження, яке полягає у візуальному дослідженні слизових оболонок стравоходу, шлунка та 12-палої кишки. Під час обстеження лікар вводить тонку гнучку трубку , на дистальному кінці якої закріплена оптика із під світкою, через рот, глотку, стравохід до шлунка і 12-палої кишки. Оптика передає зображення в багатократному збільшенні у режимі реального часу на екран з можливістю запису та збереження відео.
На жаль, під час проведення обстеження лікарі зустрічаються із неприємними сюрпризами у вигляді втрати свідомості пацієнта (якщо обстеження проводиться без попередньої седації), переляку пацієнта з подальшими травмуючими наслідками, або ж блювання. Блювання під час проведення гастроскопії може загрожувати регургітацією шлункового вмісту до органів дихання, що небезпечно асфіксією.
Цих ситуацій реально уникнути тільки завдяки повноцінній підготовці до обстеження. Наші лікарі підготували для вас невеликий перелік рекомендацій, які сприятимуть ефективній підготовці!
Гастроскопія – це суб’єктивно неприємне обстеження, тому важко знайти людину, яка самостійно без причин захоче пройти таку діагностику. Кожен пацієнт повинен знати всі особливості проведення гастроскопії, етапи процедури, про що його повідомляє лікар, який скеровує пацієнта на обстеження.
Гастроскопія необхідна у випадку:
для проведення біопсії, внутрішньо шлункової рН-метрії, експрес-діагностики хелікобактерної інфекції та ін.
Необхідно, щоб пацієнт усвідомив, що при цих симптомах тільки гастроскопія надасть повноцінну інформацію для подальшої діагностики та лікування.
Гастроскопія має проводитись тільки натще: останній прийом їжі – не пізніше ніж 18:00. Перед чим ви можете повечеряти легкозасвоюваною їжею: гречана каша, вівсянка, картопляне пюре, суп, компот, парова котлета.
Чому це необхідно? По-перше, їжа певний час затримується у шлунку, відбувається травлення із залученням травних соків, соляної кислоти, ферментів. Введення трубки подразнює язичок та глоткове кільки, стимулюючи рефлекторний позив до блювання. Шлунковий вміст обпікає слизову оболонку стравоходу, глотку і навіть може потрапити у дихальні шляхи! При загальній седації ризики регургітації значно вищі!
По-друге, прийом їжі, навіть її запах і вигляд стимулюють перистальтичні рухи стінки досліджуваних органів, що значно ускладнює перебіг діагностики.
За 2 дні до обстеження варто повністю виключити з раціону:
Також перед проведенням гастроскопії необхідно відмовитися від паління (нікотин стимулює секрецію шлункового соку), не приймати лікарські засоби у формі таблеток чи капсул.
Кожен лікар, особливо спеціалісти хірургічного профілю, на власному досвіді знають, наскільки цінний правильно зібраний анамнез. Пацієнт не завжди усвідомлює, що навіть прийом препаратів для серця може критично вплинути на перебіг обстеження, особливо на етапі седації.
Перед обстеженням підготуйте відповіді на такі питання:
Інші додаткові запитання може поставити лікаря під час прийому. Просимо мати з собою результати попередніх обстежень, для оцінки динаміки захворювання.
Старанна підготовка – запорука якісного обстеження! Будьте здорові!
Біографія:
1982р. – 1990р. Навчання в Ужгородському державному університеті за спеціальністю лікувальна справа.
2020р. – проходження атестації та отримання вищої кваліфікаційної категорії за спеціальністю Ендоскопія.
показати повний текстЛеха Качинського, 4;
Досвід роботи 17 років
у 2004 році закінчив Київський медичний інститут УАНМ, здобув кваліфікацію лікаря.
У 2006 році закінчив інтернатуру з хірургії в Київському державному медичному університеті ім. А.А Богомольця у 2011 році пройшов специалiзацiю з урології на базі Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П. Л. Шупика.
2016 році отримав II кваліфікаційну категорію з урології.
У 2022 році пройшов підтвердження звання звання лікаря-спеціаліста за спеціальністю урологія на базі Національного університету охорони здоров'я ім. П. Л. Шупика.
з березня по травень 2024р - пройшов навчання та атестувався на визначення знань та практичних навичок в атестатаційній комісії при Вінницькому національному медичному університеті ім.М.І.Пирогова та отримав спеціалізацію - дитячий лікар уролог.
з 2004 року по 2011 рік працював лікарем-хірургом поліклініки КУ Житомирська ЦРЛ З 2011 по 2016 роки працював лікарем-урологом хірургічного відділення Ку Житомирська ЦРЛ.
З 2022 року уролог поліклініки КП "Лікарня №2 iм. В.П. Павлусенка"
З 2022 року по теперішній час – лікар Уролог клініки Оксфорд Медікал Житомир
Проведення прийомів та володіння проведенням оперативних втручань:
1 Циркумцизія,
2 Операція Вінкельмана
3. Операція Іванисевича.
4 Троакарна епіцистостомія,
5. Перкутанна нефростомія.
6. Відкрита цистолiтотомія,
7 Відкрита аденомектомія,
8. Електрорезекція поліпа зовнішнього отвору уретри,
9. Видалення парауретральних кiст,
10. Гемiкастрація,
11 Пластика вуздечки прутня,
12 Цистотомія при гемотампонадi:
13 ТУР біопсія стінки сечового міхура,
14 ТУР резекція передміхурової залози,
15. Ендоскопічна цисто та уретеролiтотомія,
16. Видалення кіст придатка яєчка,
17 Електрорезекція папілом різних локалізацій,
18 Атеромектомія різних локалізацій,
19 . Герніотомія пахової, пупкової та вентральної кил,
санація гнійників різних локалізацій, в тому числі гангрени фурнье, санація гематом різних локалізацій,
20. Ампутація пальцiв та цівок на різних рівнях
показати повний текствідділення: Ендоскопія
відділення: Ендоскопія
відділення: Ендоскопія
відділення: Ендоскопія
відділення: Ендоскопія
Акції
Леха Качинського, 4
телефон:
050 821 38 99
067 518 20 33
0412 55 88 80
показати Viber, Telegram
Записатися на прийом
Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом