Відгуки клієнтів про напрям Естетична медицина
Ми завжди прагнемо підвищувати рівень сервісу в клініці "Оксфорд Медікал" і щиро дякуємо вам за теплі відгуки. Ваші коментарі та побажання надзвичайно важливі для нас — вони допомагають нам ставати кращими. Дякуємо, що обираєте нас!
Олена 18.11.2024
Хочу залишити позитивний відгук про Анну. Я звернулася до Анни з проблемою целюліту на стегнах і сідницях. Масаж був дуже ефективним, я відчула помітне покращення стану шкіри вже після кількох сеансів. Після курсу з 10 сеансів я помітила, що шкіра стала більш гладкою і підтягнутою, а целюліт значно зменшився. Дуже рекомендую Анну як професіонала в своїй справі❤️❤️❤️❤️
Владислав 26.09.2024
Вдруге були у Аліни В'ячеславівни. Все просто чудово і відношення до пацієнта і професіоналізм спеціаліста. Усі наші побажання взято до уваги. Щоразу виходимо з кабінету з гарним настроєм, за що дуже вдячні лікарю і звичайно хочеться повертатись знову.
Тетяна 03.04.2024
Дякую за якісний та професійний прийом косметолога Третяк Тетяни! Обслуговування супер! Вдячна Вам!
Тетяна 03.04.2024
Третяк Тетяна Сергіївна - першокласний спеціаліст, рекомендую всім, я в захваті та задоволена результатом. Це дійсно професіональний підхід до делікатних проблем. Дякую за чудовий настрій♡♡♡.
Каплун 07.02.2024
Дякую косметологу Каріні Сергіївна за професійну роботу.Буду рекомендувати фахівця своїм знайомим.
Майя 20.12.2023
Прекрасний спеціаліст Тетяна Сергіївна Третяк!! Звертаюся лише до неї!!!
Записатись через кол-центр
Давай піклуватись
про здоров’я:
Записатись через кол-центр