Дбати про красу та здоров’я своєї шкіри необхідно постійно, скільки б років вам не було, 20 чи 50. Шкіра потребує захисту, зволоження, живлення, очищення. Навіть із застосуванням професійних доглядових засобів та із систематичним скрабуванням, неможливо ідеально очистити шкіру від зроговілих лусочок та досконало очистити пори.
Чому необхідна чистка обличчя?
Без належного очищення, відновні процеси шкіри поволі згасають, значно раніше проявляються вікові зміни, людина зустрічається із такою проблемою як акне та постакне, порушується синтез колагену та еластину, через що знижується пружність та тонус шкіри. У такому випадку лікарі рекомендують професійну чистку обличчя.

Чистка обличчя потрібна не тільки людям із жирною та проблемною шкірою. Професійна чистка рекомендована і при сухій та чутливій шкірі, але вид чистки та інтервали проведення процедури визначає лікар.
Існують різні методи чистки обличчя:
Механічна чистка обличчя – метод, який виконується напряму руками лікаря та спеціальною ложечкою і дозволяє видалити глибокі комедони, вугрі, міліуми, гнійні утворення. Чистка дозволяє усунути такі проблеми, як забруднені пори, запалення шкіри, висип. Чистка обличчя стимулює відновлення клітин, покращує крово- та лімфообіг, покарщує місцеве живлення тканин.
Чистка обличчя сприяє зникненню висипу, вирівнює рельєф та тон шкіри та покращує загальний настрій клієнта ☺
Коли лікарі рекомендують механічну чистку обличчя?
Механічна чистка обличчя проводиться тільки за наявності показань, а саме:
В інших випадках (нормальна та суха шкіра) радять ультразвукову або комбіновану чистку обличчя.
Варто зауважити, що механічна чистка обличчя строго протипоказана у випадку:
активного герпесу;
високого артеріального тиску;
гострих запальних захворювань в активній фазі;
гострих респіраторних захворювань;
загострення вугрової хвороби;
екзема, атопічний дерматит;
грибкові захворювання шкіри;
хвороби системи крові;
бронхіальна астма.
Етапи проведення механічної чистки обличчя
В медичному центрі Оксфорд Медікал механічну чистку обличчя проводить лікар косметолог після огляду та консультації. Тривалість процедури складає від 1 до 1,5-2 годин, в залежності від складності.
Лікар пропонує пацієнту прилягти на кушетку, а сам присідає біля голови пацієнта. Надалі косметолог проводить де макіяж, вмиває обличчя гелем, наносить скраб або пінку для поверхневого очищення. За допомогою вапоризатора розширюються пори, для більш чіткого їх очищення. Наступний етап – власне чистка обличчя, яка проводиться руками лікаря та ложечкою Унни. Лікар делікатно та чітко видаляє глибокі комедони, запальні вугрі, міліуми.
Після завершення чистки необхідна дезінфекція щоб попередити інфекційні ускладнення. Надалі необхідно заспокоїти шкіру після «стресу» та звузити пори. З цією метою наноситься легка заспокійлива маска по типу шкіри (10-15 хв). Після маски лікар наносить захисний денний крем по типу шкіри.
Щоб запобігти ускладненням після шкіри у вигляді запалення та гнійників, лікар розписує деталі догляду. В жодному разі не рекомендовано доторкатися обличчя руками, застосовувати засоби із вмістом спирту, використовувати жирні креми.
Через 2-3 дні, видимі ознаки проведення чистки зникають, тон шкіри вирівнюється, можна наносити декоративну косметику.
Довіряйте професіоналам!
ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ