(0412) 55-88-80
Замовити зворотній дзвінок
Укр

З технічних причин ми не зможемо відповідати у JivoChat. Просимо звертатися до нас по телефону (0412)55-88-80. Дякуємо за розуміння!

Декларація з сімейним лікарем в Житомирі

Питання здоров’я чомусь турбує нас тільки тоді, коли ця тематика стає популярною, наприклад, у період пандемії чи під час загострення сезонних застуд. 

З появою реформи первинної ланки медичної допомоги, люди стикнулися з морем питань: «Чи дійсно необхідно підписати декларацію? Чи обов’язково підписувати її за місцем прописки? Якого лікаря обрати? У чому переваги того чи іншого закладу? Скільки це буде мені коштувати? Що входить  у декларацію? Чи дасть мені лікар довідку?». 

Більшість з нас не турбуються підписанням декларації, доки не виникають проблеми зі здоров’ям чи необхідність проходження профілактичного огляду для отримання офіційної документації. Але в кожному медичному закладі ми чуємо одну фразу: «А ви підписали декларацію з нашим лікарем?»

Підписання декларації в Оксфорд Медікал

Сімейний лікар – це не просто лікар, а людина, якій ви довіряєте найцінніше – своє здоров’я та здоров’я близьких людей. Сімейний лікар повинен орієнтуватися у всіх патологічних станах та уміти надавати кваліфіковану медичну допомогу, за потреби залучити спеціалістів 2 та 3 ланок (спеціалізованої та високоспеціалізованої допомоги). 

Саме сімейний лікар знає, що робити, якщо у вас болить серце чи підвищилась температура, почався кашель чи виникли проблем зі стільцем. Тільки сімейний лікар допоможе у визначенні термінів вакцинації, скеруванню для обстежень та видачі необхідної медичної довідки. Сімейний лікар – це ваш близький друг та порадник. Тому варто віднестися до вибору лікаря відповідально.

Спішимо повідомити вам надзвичайно приємну новину! Оксфорд Медікал Житомир уклав угоду з НЗСУ, тому ми сміливо можемо пропонувати нашим пацієнтам підписання декларації із сімейним лікарем! 

Як можна підписати декларацію з лікарем нашого центру?

Підписання декларації – це швидкий процес, який не потребує купи довідок та дозволів. Сама процедура проходить так: 

  1. Ви попередньо телефонуєте нам і записуєтесь на прийом до лікаря.

  2. Оператор коллцентру уточнює, що для підписання декларації варто мати при собі паспорт або ID-картку та ідентифікаційний код.

  3. Під час прийому ви знайомитесь з лікарем, який озвучує всі нюанси щодо підписання декларації.

  4. Лікар проводить загальний первинний огляд та опитування для оцінки стану вашого здоров’я.

  5. У електронній програмі лікар вносить необхідні дані та реєструє вас.

  6. Додатково можна вказати контактну особу, з якою зможе зв’язатися лікар у разі потреби.

  7. Лікар видає документ, що свідчить про підписання декларації.

Як бачите, жодних черг, жодних походів «з кабінету у кабінет», жодних перерв «на каву». Все досить швидко і якісно!

Що гарантує декларація з нашим сімейним лікарем?

Пацієнти помилково вважають, що підписання декларації з лікарем приватного медичного закладу є платним і означає отримання усіх послуг за певні кошти. Мусимо зруйнувати цей міф! Пацієнти, які підписали декларацію з нашим сімейним лікарем, мають право на БЕЗКОШТОВНІ медичні послуги, гарантовані НСЗУ. Отже, всі консультації сімейного лікаря – безкоштовно, проведення певних лабораторних аналізів один раз на рік – безкоштовно. 

Також, в якості бонусу, для усіх декларантів діє знижка на прийом суміжних лікарів! Обравши медичний центр Оксфорд Медікал, ви можете отримати усі переваги приватної медицини БЕЗКОШТОВНО! Професійні лікарі, високий рівень обслуговування, сучасна діагностична та лікувальна техніка!  Ми працюємо без перерв та вихідних. 

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

( Рейтинг: 0, голосів: 0 )

відгуки
Наумович Микола 08-09-2021 Приємне відношення. Інформативна консультація. Швидкий прийом. Все сподобалось!
Татьяна Рожковская 04-01-2021 Хочу висловити свою вдячність масажисту Зборовській Олені Петрівні за її професійні вміння та особистісні якості. Вже вдруге її невтомні руки та позитивна аура повернули мені здоровий стан. Олена Петрівна, бажаю Вам задоволення від своєї праці та вдячних пацієнтів!
Коробкова Тамара Костянтинівна 23-12-2020 Доброго вечора, сьогодні була на прийомі у терапевта (10 год чоловік) ,а також узі легень, нажаль не пам'ятаю імена лікарів, однак хочу висловити велику подяку за увагу, професіоналізм і людяність, раджу всім!!!
Рина 29-04-2020 Однозначно рекомендую звертатися до Петра Миколайовича!Детально все розповідає,дуже уважний!я просто в захваті від прийому!В черговий раз переконуюсь,що в Україні існують справжні лікарі та професіонали своєї справи. Я вірю, що саме такі люди та їхнє відношення до своєї професії врятують світ. Процвітання вашій клініці та чудовим лікарям.
Алёна 10-09-2019 С самого утра подняли настроение! Очень приятный персонал, позитивная обстановка. Отдельное спасибо докторам! Все понравилось!
Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації кліників
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом