(0412) 55-88-80
Замовити зворотній дзвінок
Укр

Працюємо кожного дня
ПН - ПТ з 9:00 до 19:00
СБ - з 9:00 до 16:00
НД - працює Косметологія з 10:00 до 14:00
Телефон для запису: (0412) 55-88-80

Декларація з сімейним лікарем в Житомирі

Питання здоров’я чомусь турбує нас тільки тоді, коли ця тематика стає популярною, наприклад, у період пандемії чи під час загострення сезонних застуд. 

З появою реформи первинної ланки медичної допомоги, люди стикнулися з морем питань: «Чи дійсно необхідно підписати декларацію? Чи обов’язково підписувати її за місцем прописки? Якого лікаря обрати? У чому переваги того чи іншого закладу? Скільки це буде мені коштувати? Що входить  у декларацію? Чи дасть мені лікар довідку?». 

Більшість з нас не турбуються підписанням декларації, доки не виникають проблеми зі здоров’ям чи необхідність проходження профілактичного огляду для отримання офіційної документації. Але в кожному медичному закладі ми чуємо одну фразу: «А ви підписали декларацію з нашим лікарем?»

Підписання декларації в Оксфорд Медікал

Сімейний лікар – це не просто лікар, а людина, якій ви довіряєте найцінніше – своє здоров’я та здоров’я близьких людей. Сімейний лікар повинен орієнтуватися у всіх патологічних станах та уміти надавати кваліфіковану медичну допомогу, за потреби залучити спеціалістів 2 та 3 ланок (спеціалізованої та високоспеціалізованої допомоги). 

Саме сімейний лікар знає, що робити, якщо у вас болить серце чи підвищилась температура, почався кашель чи виникли проблем зі стільцем. Тільки сімейний лікар допоможе у визначенні термінів вакцинації, скеруванню для обстежень та видачі необхідної медичної довідки. Сімейний лікар – це ваш близький друг та порадник. Тому варто віднестися до вибору лікаря відповідально.

Спішимо повідомити вам надзвичайно приємну новину! Оксфорд Медікал Житомир уклав угоду з НЗСУ, тому ми сміливо можемо пропонувати нашим пацієнтам підписання декларації із сімейним лікарем! 

Як можна підписати декларацію з лікарем нашого центру?

Підписання декларації – це швидкий процес, який не потребує купи довідок та дозволів. Сама процедура проходить так: 

  1. Ви попередньо телефонуєте нам і записуєтесь на прийом до лікаря.

  2. Оператор коллцентру уточнює, що для підписання декларації варто мати при собі паспорт або ID-картку та ідентифікаційний код.

  3. Під час прийому ви знайомитесь з лікарем, який озвучує всі нюанси щодо підписання декларації.

  4. Лікар проводить загальний первинний огляд та опитування для оцінки стану вашого здоров’я.

  5. У електронній програмі лікар вносить необхідні дані та реєструє вас.

  6. Додатково можна вказати контактну особу, з якою зможе зв’язатися лікар у разі потреби.

  7. Лікар видає документ, що свідчить про підписання декларації.

Як бачите, жодних черг, жодних походів «з кабінету у кабінет», жодних перерв «на каву». Все досить швидко і якісно!

Що гарантує декларація з нашим сімейним лікарем?

Пацієнти помилково вважають, що підписання декларації з лікарем приватного медичного закладу є платним і означає отримання усіх послуг за певні кошти. Мусимо зруйнувати цей міф! Пацієнти, які підписали декларацію з нашим сімейним лікарем, мають право на БЕЗКОШТОВНІ медичні послуги, гарантовані НСЗУ. Отже, всі консультації сімейного лікаря – безкоштовно, проведення певних лабораторних аналізів один раз на рік – безкоштовно. 

Також, в якості бонусу, для усіх декларантів діє знижка на прийом суміжних лікарів! Обравши медичний центр Оксфорд Медікал, ви можете отримати усі переваги приватної медицини БЕЗКОШТОВНО! Професійні лікарі, високий рівень обслуговування, сучасна діагностична та лікувальна техніка!  Ми працюємо без перерв та вихідних. 

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

( Рейтинг: 5.00, голосів: 1 )

відгуки
Діана 01-12-2021 Дуже ввічливий і хороший спеціаліст
Светлана 05-11-2021 Хочу выразить благодарность доктору Дмитрию Сергеевичу за профессионально оказанную мне неотложную медицинскую помощь! Отдельно хочу отметить чуткость и интеллигентность доктора! С уважение Пелешок С.О.
Наталья 27-10-2021 Пришла в Оксфорд к Дмитрию Сергеевичу по рекомендации случайной знакомой.Я очень рада ,что попала к такому грамотному специалисту.Человек на своем месте.Очень вежливый и внимательный.Побольше бы таких специалистов.Буду всем советовать как профессионала
Марков В'ячеслав 09-10-2021 Дякую адміністратору і лікарю за гарне обслуговування!)
Наумович Микола 08-09-2021 Приємне відношення. Інформативна консультація. Швидкий прийом. Все сподобалось!
Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації кліників
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом