(0412) 55-88-80
Замовити зворотній дзвінок
Укр

З технічних причин ми не зможемо відповідати у JivoChat. Просимо звертатися до нас по телефону (0412)55-88-80. Дякуємо за розуміння!

Лікування грипу в Житомирі

Настання холодів завжди супроводжується сезонною активізацією вірусу грипу – найпоширенішого інфекційного захворювання на планеті. Під час щорічних епідемій грипу від хвороби страждає не менше 15 % громадян країни. Чому грип такий небезпечний, і чому цю хворобу не варто переносити «на ногах»?

Симптоми грипу

Після інфікування інкубаційний період (коли вірус не проявляє себе) триває від 12 годин до двох діб. Потім виникає почуття ознобу й підвищення температури, яка протягом доби може піднятися до 40 градусів.

Під час грипу пацієнта турбують:

  • лихоманка;
  • головний біль;
  • біль у м’язах;
  • сухий кашель;
  • дере в горлі;
  • закладеність носа;
  • біль за грудиною.

У більшості випадків грип може проходити в легкій формі (температура до 38 градусів), формі середньої тяжкості (до 40 градусів) і важкій формі (температура вища за 41 градус). Особливо небезпечні важкі форми хвороби, при яких симптоми виникають дуже швидко й яскраво виражені, але такий перебіг хвороби зустрічається рідко.

Діагностика та лікування грипу

Відрізнити грип від інших респіраторно-вірусних інфекцій самостійно досить складно. Для цього краще звернутися до терапевта, який поставить точний діагноз і визначить ступінь тяжкості хвороби. Якщо хвороба проходить в легкій або формі середньої тяжкості – можливе лікування в домашніх умовах, при важкій – може бути показана госпіталізація.

Спроби перенести грип на ногах у 40 % випадків загрожують ускладненнями: бронхітом, гайморитом, пневмонією й іншими. Тому пацієнтам з грипом показаний постільний режим і велика кількість рідини. По можливості хворого з грипом ізолюють від оточення.

Лікування призначається лікарем і залежить від симптомів, що турбують пацієнта. Лікувальний курс може включати противірусні, жарознижуючі, відхаркувальні препарати та вітамінні комплекси.

Антибіотики при грипі призначаються тільки в окремих випадках, їх прийом ведеться під уважним контролем лікаря. Самолікування грипу антибіотиками не доцільно, тому що грип – це вірусна, а не бактеріальна інфекція. Тому самостійне застосування антибіотиків з появою перших симптомів грипу не полегшить стан пацієнта, а лише зашкодить його здоров’ю.

Профілактика грипу

Найбільшу сприйнятливість до вірусу реєструють у людей з пригніченим імунітетом, до якого може призвести безліч чинників: переохолодження, фізичні перевантаження, стреси, зловживання алкоголем й ін.

Вірусу грипу для виживання поза організмом людини потрібні специфічні умови: знижена температура та підвищена вологість. При кімнатній температурі поза тілом людини вірус гине впродовж декількох годин, тоді як при мінусових температурах може жити до декількох років.

Тому в холодну пору року слід стежити за своїм здоров’ям, уникати переохолодження та людей із симптомами грипу. Проте це не дає жодних гарантій, що ви не заразитеся. Найбільш дієвий варіант – це вакцинація.

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

( Рейтинг: 0, голосів: 0 )

Наші СПЕЦІАЛІСТИ

усі спеціалістиСімейний лікар, терапевт, кардіолог, невролог, гастроентеролог <br>7 років стажу: Круглій Яна Русланівна
Круглій Яна Русланівна Сімейний лікар, терапевт, кардіолог, невролог, гастроентеролог
7 років стажу
Сімейний лікар, терапевт, кардіолог, невролог, гастроентеролог <br>7 років стажу: Круглій Яна Русланівна
Круглій Яна РусланівнаСімейний лікар, терапевт, кардіолог, невролог, гастроентеролог
7 років стажу

Леха Качинського, 4;

інформація про лікаря

2013 рік - закінчила Вінницький національний медичний університет ім. М.І. Пирогова

2013-2015 рік - Національна медична академія післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика присвоєно звання лікаря загальної практики-сімейної медицини

2013-2017 рр. - лікар ЗПСМ в КУ «Чудновський ЦПМСД»

2017-2018рр -завідувач Чуднівського АЗПСМ КНП «Чудновський ЦПМСД», сімейний лікар

З листопада 2018 – лікар сімейної медицини в «Оксфорд Медікал Житомир»

Додаткові курси :

31 жовтня-1 листопада 2013 р. - відвідування міжнародних курсів з питань імунології в педіатрії.

Листопад 2013 р. - всеукраїнські курси з питань профілактики і лікування інфекційних та соматичних захворювань у дітей

Грудень 2013 р. - всеукраїнські курси з питань розвитку сімейної медицини в Україні

Березень 2015 р.  - всеукраїнські курси по темі «Синдром Дауна: діагностика, медичний супровід і реабілітація в Україні»

23-25 ​​вересня 2015р - відвідування XVI національного конгресу кардіологів України

Жовтень 2015р - відвідування курсів з актуальних питань розвитку сімейної медицини в Україні

Листопад 2015 р. - відвідування курсів з питань профілактики і лікування інфекційних та соматичних захворювань в Україні

Грудень 2015 р. - відвідування курсів з актуальних питань розвитку сімейної медицини в Україні

Жовтень 2016 р. - курси з медичним стандартам лікування внутрішніх хвороб в клінічній практиці лікаря

Грудень 2017 р. - курси на тему «Імплементація міжнародних рекомендацій і протоколів по кардіології в роботу практичного лікаря»

Березень 2018 р. - відвідування курсів по темі «Інфекційні захворювання у дітей. Сучасний погляд на діагностику, лікування і профілактику»

Квітень 2018 р. - всеукраїнський тренінг мистецтво лікування

Квітень 2018 р. - лікар-експерт у всеукраїнській тренінг-програмі для лікарів

Вересень 2018 р. - курси по темі «Імплементація міжнародних протоколів в педіатричну практику»

Жовтень 2018 р. - відвідування курсів по темі «лікування загострень ХОЗЛ»

Жовтень 2018 р. - відвідування курсів по темі «Проблемні питання діагностики, лікування та профілактики найпоширеніших інфекційних і неінфекційних хвороб дитячого віку»

Жовтень 2018 р. - відвідування курсів по темі «Бактеріальний вагіноз: діагностика та лікування»

Листопаді 2018 р. - відвідування курсів по темі «Покроковий алгоритм виконання: Призначення пом'якшуючих засобів і ГКС проти дерматиту»

Листопад 2018 р. - відвідування курсів по темі «Сучасний погляд на гастроінтестинальні порушення»

показати повний текст

відгуки
Наумович Микола 08-09-2021 Приємне відношення. Інформативна консультація. Швидкий прийом. Все сподобалось!
Татьяна Рожковская 04-01-2021 Хочу висловити свою вдячність масажисту Зборовській Олені Петрівні за її професійні вміння та особистісні якості. Вже вдруге її невтомні руки та позитивна аура повернули мені здоровий стан. Олена Петрівна, бажаю Вам задоволення від своєї праці та вдячних пацієнтів!
Коробкова Тамара Костянтинівна 23-12-2020 Доброго вечора, сьогодні була на прийомі у терапевта (10 год чоловік) ,а також узі легень, нажаль не пам'ятаю імена лікарів, однак хочу висловити велику подяку за увагу, професіоналізм і людяність, раджу всім!!!
Рина 29-04-2020 Однозначно рекомендую звертатися до Петра Миколайовича!Детально все розповідає,дуже уважний!я просто в захваті від прийому!В черговий раз переконуюсь,що в Україні існують справжні лікарі та професіонали своєї справи. Я вірю, що саме такі люди та їхнє відношення до своєї професії врятують світ. Процвітання вашій клініці та чудовим лікарям.
Алёна 10-09-2019 С самого утра подняли настроение! Очень приятный персонал, позитивная обстановка. Отдельное спасибо докторам! Все понравилось!
Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації кліників
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом