Відгуки клієнтів про напрям Естетична медицина
Ми завжди прагнемо підвищувати рівень сервісу в клініці "Оксфорд Медікал" і щиро дякуємо вам за теплі відгуки. Ваші коментарі та побажання надзвичайно важливі для нас — вони допомагають нам ставати кращими. Дякуємо, що обираєте нас!
Александра 14.07.2018
Очень хороший косметолог и человек, умеет успокоить, если страшно и действительно профессионал своего дела) Это лучший косметолог у которого я была, Наташенька спасибо вам огромное.
Діана 01.01.1970
Хочется сказать пару слов и выразить огромную благодарность Алине.Это очень хороший, добрый, заботливый и профессиональный специалист. Врач выполняет работу аккуратно и с любовью
Evelina Rozvodovska 01.01.1970
Щиро вдячна Аліні В‘ячеславівні за її роботу косметолога,якісно та майже безболісно
Записатись через кол-центр
Давай піклуватись
про здоров’я:
Записатись через кол-центр