050 821 38 99
Замовити зворотній дзвінок
Укр

Якісна та сучасна стоматологія повного циклу 7 днів на тиждень : діагностика, лікування, імплантація, хірургія.

Лікування кісти молочної залози в Житомирі


Кіста молочної залози – утворення однієї або декількох капсул у м’яких тканинах грудей. У ході розвитку кісти відбувається її зростання з подальшим заповненням рідиною. На першій стадії кіста може розвиватися майже непомітно, й спостереження можливо тільки за допомогою УЗД, але при подальшому розвитку вона може деформувати форму грудей. Патологія має великий ризик переходу новоутворення у злоякісне.

Причини появи кіст у молочних залозах

Лікування кісти молочної залозиПричиною появ цих утворень можуть стати гормональні порушення. Надмірне виробництво естрогенів або пролактину жіночим організмом порушує гормональний фон, що сприяє активному зростанню кісти.

Велику роль у цьому процесі мають і гінекологічні захворювання. Як правило, це запальні процеси в яєчниках. У період таких запальних процесів у жіночих грудях відбувається збільшення проток з подальшою їх закупоркою. Це відбувається через утворення в них папілом. Скупчення виділеного секрету в закупореній протоці якраз і призводить до утворення кісти.

Якщо проблему своєчасно не розв’язати, наповнення кісти триватиме, що спричинятиме негативні наслідки – зміну форми молочної залози.

Симптоми кісти

Кіста початкової стадії майже не помітна, проте із зростанням вона починає приносити все більше дискомфорту. Виявити початкову стадію кісти зможе тільки лікар мамолог після отримання результатів УЗД. Велика кіста може приносити біль.

При запаленні кісти з’являються наступні симптоми:

  • затяжний біль у грудях;
  • відчуття, ніби щось коле усередині грудей, печіння;
  • запалення, почервоніння шкіри;
  • збільшення в розмірах пахвових лімфовузлів;
  • підвищення температури.

Як описувалося раніше, зі збільшенням розмірів кісти відбувається деформація молочних залоз, з’являються набряки та припухлості.

Розпізнати кісту дозволяє пальпація грудей. Утворення відчувається як щільна кулька з точними межами, яка при натисненні викликає больові відчуття.

Діагностика кісти молочної залози

У більшості випадків довгий час кісти можуть не турбувати пацієнтку, але це не означає, що патологія небезпечна тільки на пізніх стадіях або лише коли приносить дискомфорт. Стінки кісти та її вміст може запустити процес появи злоякісних новоутворень.

При виявленні ущільнень у грудях або при появі симптомів, необхідно якнайскоріше звернутися до мамолога, щоб він міг оглянути й з’ясувати причину симптомів. Потім, як правило, призначається УЗД для точного діагнозу. УЗ-обстеження дозволить зрозуміти, чим є ущільнення в грудях кістою або фіброаденомою (у більшості випадків кіста нерухома, а фіброаденома – рухливе ущільнення).

Якщо розмір кісти більше півтора сантиметри в діаметрі або якщо вона з’явилася внаслідок папіломи, додатково призначається біопсія. Це дослідження зможе допомогти визначити природу кісти – доброякісна або злоякісна. Збір матеріалу для дослідження проходить під контролем апарату УЗД.

Лікування кіст в «Оксфорд Медикал Житомир»

Лікування кісти залежить від декількох нюансів:

  • локалізації;
  • кількості;
  • розмірів;
  • швидкість розвитку;

Яким буде лікування й необхідний час його запровадження, зможе повідомити тільки лікар після проведення огляду та ознайомлення з результатами усіх необхідних досліджень.

Консервативного лікування та періодичного спостереження буде досить для невеликих поодиноких і повільно ростучих кіст, які не були виявлені при пальпації, але видні на УЗД. Лікар призначає курс препаратів, які виконують протизапальні та розсмоктуючі функції, покращуючи гормональний фон організму. При більших утвореннях призначається пункція або хірургічне видалення.

Перевірити своє здоров’я та в разі необхідності розпочати ефективне лікування ви зможете, якщо запишитесь на прийом до мамолога клініки «Оксфорд Медикал Житомир». 

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

( Рейтинг: 0, голосів: 0 )

Наші СПЕЦІАЛІСТИ

усі спеціалістиЛікар мамолог вищої категорії <br>Лікар-онкохірург вищої категорії<br> 39 років стажу: Годоров Теймураз Суліковіч
Годоров Теймураз Суліковіч Лікар мамолог вищої категорії
Лікар-онкохірург вищої категорії
39 років стажу
Лікар мамолог вищої категорії <br>Лікар-онкохірург вищої категорії<br> 39 років стажу: Годоров Теймураз Суліковіч
Годоров Теймураз СуліковічЛікар мамолог вищої категорії
Лікар-онкохірург вищої категорії
39 років стажу

Леха Качинського, 4;

інформація про лікаря

1983 Р. - закінчив Ворошиловградський медичний інститут.

1983-1984 р - інтернатура за спеціальністю хірургія.

1984 р. - курси підвищення кваліфікації по мамології та проктології в Науково-дослідному рентген - радіологічному онкологічному інституті м Київ

1990, 1995, 2000., 2005 рр. - курси підвищення кваліфікації по мамології та проктології в Донецькому протипухлинному центрі.

2005 р. - учасник конференції «Діагностика та лікування раку молочної залози і прямої кишки», м. Ялта

2010 р. - учасник конференції «Діагностика та лікування раку прямої кишки», м. Судак

1984-2014 р - хірург - мамолог, хірург-проктолог Алчевського онкологічного диспансеру.

1999 - 2014 р. - завідувач хірургічного відділення Алчевського онкологічного диспансеру.

2014 р. - курси підвищення кваліфікації по проктології в Українській військово-медичної академії м. Київ.

2015 р. - лікар мамолог і проктолог вищих категорій в МЦ «Оксфорд Медікал Житомир».

показати повний текст
послуги Відділення МамологіяЦіна
Первинний прийом лікаря мамолога 470.00 грн
Повторна консультація лікаря протягом 15 днів (по результатам аналізів, корекції лікування, призначенні схеми лікування) 370.00 грн
Секторальна резекція молочної залози 8250.00 грн
Двухстороння секторальна резекція молочної залози 10450.00 грн
Трепанбіопсія новоутворення під УЗД котролем з цитологічним дослідженням 4620.00 грн
Пункційна біоопсія новоутворення молочної залози під УЗД контролем з цитологічним дослідженням 1430.00 грн
Пункційна біопсія молочної залози+цитологічне дослідження 910.00 грн

Зазначені ціни можуть відрізнятися від діючих в клініці. Актуальні ціни ви можете дізнатися в клініці або по телефону

відгуки
Юлія 25-10-2023 Доброго вечора, хочу висловити подяку лікарю мамологу Годорову Теймуразу Суліковичу за тепле відношення до пацієнтів, висококваліфікований підхід та встановлення правильного діагнозу( після досвіду інших медичних установ). Дуже задоволена прийомом, буду рекомендувати ваш центр, все робите з повагою до людей)

відділення: Мамологія

Анастасія 15-07-2023 Хочу подякувати Годорову Теймуразу Суліковичу за його неймовірну майстерність і відданість роботі, за постійну підтримку пацієнта і, звичайно, за допомогу у моїй проблемі)З перших хвилин у клініці Оксфорд Медікал відчувалась чудова атмосфера, приємні адміністратори, а коли вже познайомилась з Теймуразом Суліковичем страхи одразу зникли. Це —ЛІКАР З ВЕЛИКОЇ ЛІТЕРИ. Зазвичай, коли приходиш до лікаря зʼявляються страхи, а зайшовши до Вас вони в мене зникли, Ваша підтримка була на найвищому рівні. Операція, яку Ви провели пройшла на найвищому рівні, і тепер усім своїм знайомим розказую про Вас і Вашу майстерність у роботі. Тому напишу і тут, щоб зверталися усі саме до Вас.Дякую Вам безмежно)

відділення: Мамологія

Юлія 30-05-2023 Доброго дня) була на прийомі у лікаря мамолога Годорова Теймураза Суліковича. Відчинивши двері, з першої хвилини зрозуміла, що знайшла свого мамолога: сучасний підхід, професіоналізм і, що важливо, людський фактор – все на найвищому рівні! Дякую Оксфорд Медікал за можливість спостерігатися у таких спеціалістів! Дуже рекомендую!

відділення: Мамологія

Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом