050 821 38 99
Замовити зворотній дзвінок
Укр

Якісна та сучасна стоматологія повного циклу 7 днів на тиждень : діагностика, лікування, імплантація, хірургія.

Секторальна резекція молочної залози в Житомирі


Найпоширенішим способом хірургічного лікування доброякісних новоутворень в молочній залозі, що дозволяє зберегти цей орган, вважається секторальна резекція. Під час цієї операції лікар видаляє лише частину молочної залози (сектор), в якій знаходиться новоутворення, не чіпаючи здорові тканини.

Покази до секторальної резекції

Видалення доброякісних новоутворень, що з’являються в молочній залозі, потрібне через ризик їх переродження в злоякісні пухлини – цей процес називається малігнізацією.

Найбільш поширеним доброякісним новоутворенням молочної залози є фіброаденоми, що зазвичай вражають жінок двох вікових категорій: 20 – 30 та 40 – 50 років. Помітити розвиток фіброаденоми жінка може самостійно, за допомогою огляду та пальпації.

Для фіброаденоми, еластичного та м’якого ущільнення, характерні такі ознаки:

  • чіткі межі;
  • рухливість пухлини;
  • безболісність при пальпації.

За цими ознаками фіброаденому можна відрізнити від кісти самостійно, але все ж таки краще довірити діагностику досвідченому мамологу. Передусім це стосується жінок 40 – 50 років, оскільки в них вищий ризик розвитку злоякісних новоутворень, а тому важливо визначити характер ущільнення.

Операцію лікар призначає в тих випадках, коли пухлина досягає великих розмірів, при підозрі на її злоякісний характер або у разі відсутності ефекту від медикаментозної терапії.

Проведення секторальної резекції

Рішення про те, чи потрібна операція, приймається мамологом після прийому й огляду пацієнтки. Для більш точної діагностики може знадобитися УЗД молочних залоз, біопсія та здача аналізів.

Секторальна резекція молочної залози не вимагає госпіталізації й проводиться в амбулаторних умовах. Сама операція триває від 15 хвилин до півгодини, втручання проводиться під загальним наркозом. Після видалення новоутворення розріз ушивається косметичним швом, який з часом буде менш помітний.

Покинути клініку й відправитися додому пацієнтка у більшості випадків може вже через годину після операції. Реабілітаційний період триває близько двох – трьох днів, під час яких пацієнтка повинна спостерігатися у лікаря, щоб виключити можливі ускладнення. Шви знімаються на сьомий день.

Секторальна резекція в «Оксфорд Медикал»

Секторальна резекція молочної залози в клініці «Оксфорд Медикал Житомир» проводиться досвідченим фахівцем, що має вищу кваліфікаційну категорію, як по мамології, так і по онкохірургії. Знеболення під час операції здійснюється анестезіологом.

Операційна нашої клініки обладнана новітнім устаткуванням, є комфортабельні палати денного стаціонару, в які пацієнтка переміщається відразу ж після операції. Перебування в денному стаціонарі потрібне для комфортного відновлення після наркозу, після чого пацієнтка може йти додому.

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

( Рейтинг: 4.89, голосів: 64 )

Наші СПЕЦІАЛІСТИ

усі спеціалістиЛікар мамолог вищої категорії <br>Лікар-онкохірург вищої категорії<br> 39 років стажу: Годоров Теймураз Суліковіч
Годоров Теймураз Суліковіч Лікар мамолог вищої категорії
Лікар-онкохірург вищої категорії
39 років стажу
Лікар мамолог вищої категорії <br>Лікар-онкохірург вищої категорії<br> 39 років стажу: Годоров Теймураз Суліковіч
Годоров Теймураз СуліковічЛікар мамолог вищої категорії
Лікар-онкохірург вищої категорії
39 років стажу

Леха Качинського, 4;

інформація про лікаря

1983 Р. - закінчив Ворошиловградський медичний інститут.

1983-1984 р - інтернатура за спеціальністю хірургія.

1984 р. - курси підвищення кваліфікації по мамології та проктології в Науково-дослідному рентген - радіологічному онкологічному інституті м Київ

1990, 1995, 2000., 2005 рр. - курси підвищення кваліфікації по мамології та проктології в Донецькому протипухлинному центрі.

2005 р. - учасник конференції «Діагностика та лікування раку молочної залози і прямої кишки», м. Ялта

2010 р. - учасник конференції «Діагностика та лікування раку прямої кишки», м. Судак

1984-2014 р - хірург - мамолог, хірург-проктолог Алчевського онкологічного диспансеру.

1999 - 2014 р. - завідувач хірургічного відділення Алчевського онкологічного диспансеру.

2014 р. - курси підвищення кваліфікації по проктології в Українській військово-медичної академії м. Київ.

2015 р. - лікар мамолог і проктолог вищих категорій в МЦ «Оксфорд Медікал Житомир».

показати повний текст
послуги Відділення МамологіяЦіна
Первинний прийом лікаря мамолога 470.00 грн
Повторна консультація лікаря протягом 15 днів (по результатам аналізів, корекції лікування, призначенні схеми лікування) 370.00 грн
Секторальна резекція молочної залози 8250.00 грн
Двухстороння секторальна резекція молочної залози 10450.00 грн
Трепанбіопсія новоутворення під УЗД котролем з цитологічним дослідженням 4620.00 грн
Пункційна біоопсія новоутворення молочної залози під УЗД контролем з цитологічним дослідженням 1430.00 грн
Пункційна біопсія молочної залози+цитологічне дослідження 910.00 грн

Зазначені ціни можуть відрізнятися від діючих в клініці. Актуальні ціни ви можете дізнатися в клініці або по телефону

відгуки
Юлія 25-10-2023 Доброго вечора, хочу висловити подяку лікарю мамологу Годорову Теймуразу Суліковичу за тепле відношення до пацієнтів, висококваліфікований підхід та встановлення правильного діагнозу( після досвіду інших медичних установ). Дуже задоволена прийомом, буду рекомендувати ваш центр, все робите з повагою до людей)

відділення: Мамологія

Анастасія 15-07-2023 Хочу подякувати Годорову Теймуразу Суліковичу за його неймовірну майстерність і відданість роботі, за постійну підтримку пацієнта і, звичайно, за допомогу у моїй проблемі)З перших хвилин у клініці Оксфорд Медікал відчувалась чудова атмосфера, приємні адміністратори, а коли вже познайомилась з Теймуразом Суліковичем страхи одразу зникли. Це —ЛІКАР З ВЕЛИКОЇ ЛІТЕРИ. Зазвичай, коли приходиш до лікаря зʼявляються страхи, а зайшовши до Вас вони в мене зникли, Ваша підтримка була на найвищому рівні. Операція, яку Ви провели пройшла на найвищому рівні, і тепер усім своїм знайомим розказую про Вас і Вашу майстерність у роботі. Тому напишу і тут, щоб зверталися усі саме до Вас.Дякую Вам безмежно)

відділення: Мамологія

Юлія 30-05-2023 Доброго дня) була на прийомі у лікаря мамолога Годорова Теймураза Суліковича. Відчинивши двері, з першої хвилини зрозуміла, що знайшла свого мамолога: сучасний підхід, професіоналізм і, що важливо, людський фактор – все на найвищому рівні! Дякую Оксфорд Медікал за можливість спостерігатися у таких спеціалістів! Дуже рекомендую!

відділення: Мамологія

Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом