050 821 38 99
Замовити зворотній дзвінок
Укр

Якісна та сучасна стоматологія повного циклу 7 днів на тиждень : діагностика, лікування, імплантація, хірургія.

Лікування мастопатії в Житомирі


Мастопатія – поширене захворювання, з яким стикаються багато жінок у віковому проміжку від 30 до 50 років. Це патологічне розростання тканин молочної залози. Воно, як правило, супроводжується появою ущільнень в грудях і періодичним болем. Захворювання є наслідком впливу ендокринологічних або гінекологічних проблем.

Причини мастопатії

Встановлено, що головною причиною цього захворювання є гормональний збій, який відбувається через порушення балансу естрогену (жіночий статевий гормон), пролактину (гормон, який виробляється при годуванні грудьми) й інших гормонів жіночого організму.

Як правило, великий ризик розвитку мастопатії у жінок з’являється як в період вигодовування дитини грудьми, так і після. Це відбувається тому, що рівень пролактину в цей період надмірно високий. За статистикою, 80 – 85 % жінок стикаються з цим захворюванням саме через підвищений пролактин.

Гінекологічні захворювання також можуть збільшити ризик захворювання мастопатією. А порушити вироблення естрогену, що приведе до небажаних наслідків, можуть такі захворювання, як ендометріоз, міома, фолікулярна кіста яєчників й інші.

Є ще декілька причин виникнення захворювання, а саме: нерегулярне статеве життя, гормональні препарати, кісти молочних залоз і настання менопаузи.

Симптоми мастопатії

При утворенні мастопатії проявляються наступні симптоми:

  • набряки молочних залоз, «огрубіння» та «отвердіння», відчуття важкості;
  • збільшення розмірів молочної залози;
  • поколювання в грудях;
  • поява виділень з сосків прозорого, каламутного й темно-сірого кольору.

Будь-які незвичайні відчуття в грудях – це привід звернутися до мамолога на консультацію. Усі прояви мастопатії можливо помітити самостійно, але тільки досвідчений лікар може поставити точний діагноз і призначити подальший курс лікування.

Як проходить діагностика у мамолога

Після прояву вищеперелічених симптомів необхідно звернутися на консультацію до мамолога. Лікар проведе огляд молочних залоз і пальпацію – промацування молочної залози. Пальпація проводиться, коли пацієнт стоїть і лежить, це дозволяє визначити відхилення в молочних залозах. Надалі може бути призначене УЗД – безпечний вид діагностики, який дозволить визначити точні розміри й положення утворень в молочній залозі.

Додатково може знадобитися гінекологічне УЗД малого тазу та щитоподібної залози, гормональні аналізи. Якщо спостерігатимуться відхилення гінекологічної й ендокринної системи, то для повного лікування знадобляться консультації фахівців в цих галузях медицини.

Діагностика та лікування в «Оксфорд Медікал»

В першу чергу необхідно зрозуміти причину цього захворювання, для цього й проводиться подальше обстеження у декількох лікарів. Виходячи з отриманих результатів при зборі анамнезу, буде призначений курс лікування. Він складається переважно із медикаментозного лікування, що залежить від гормонального стану організму й підбирається для кожної пацієнтки індивідуально. Додатково вноситься корекція шкідливих звичок пацієнта, якщо вони є – виключення алкоголю та нікотину з повсякденного життя.

Дізнатися детальніше про лікування й отримати кваліфіковану допомогу ви можете в клініці «Оксфорд Медикал Житомир». 

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

( Рейтинг: 4.94, голосів: 64 )

Наші СПЕЦІАЛІСТИ

усі спеціалістиЛікар мамолог вищої категорії <br>Лікар-онкохірург вищої категорії<br> 39 років стажу: Годоров Теймураз Суліковіч
Годоров Теймураз Суліковіч Лікар мамолог вищої категорії
Лікар-онкохірург вищої категорії
39 років стажу
Лікар мамолог вищої категорії <br>Лікар-онкохірург вищої категорії<br> 39 років стажу: Годоров Теймураз Суліковіч
Годоров Теймураз СуліковічЛікар мамолог вищої категорії
Лікар-онкохірург вищої категорії
39 років стажу

Леха Качинського, 4;

інформація про лікаря

1983 Р. - закінчив Ворошиловградський медичний інститут.

1983-1984 р - інтернатура за спеціальністю хірургія.

1984 р. - курси підвищення кваліфікації по мамології та проктології в Науково-дослідному рентген - радіологічному онкологічному інституті м Київ

1990, 1995, 2000., 2005 рр. - курси підвищення кваліфікації по мамології та проктології в Донецькому протипухлинному центрі.

2005 р. - учасник конференції «Діагностика та лікування раку молочної залози і прямої кишки», м. Ялта

2010 р. - учасник конференції «Діагностика та лікування раку прямої кишки», м. Судак

1984-2014 р - хірург - мамолог, хірург-проктолог Алчевського онкологічного диспансеру.

1999 - 2014 р. - завідувач хірургічного відділення Алчевського онкологічного диспансеру.

2014 р. - курси підвищення кваліфікації по проктології в Українській військово-медичної академії м. Київ.

2015 р. - лікар мамолог і проктолог вищих категорій в МЦ «Оксфорд Медікал Житомир».

показати повний текст
послуги Відділення МамологіяЦіна
Первинний прийом лікаря мамолога 470.00 грн
Повторна консультація лікаря протягом 15 днів (по результатам аналізів, корекції лікування, призначенні схеми лікування) 370.00 грн
Секторальна резекція молочної залози 8250.00 грн
Двухстороння секторальна резекція молочної залози 10450.00 грн
Трепанбіопсія новоутворення під УЗД котролем з цитологічним дослідженням 4620.00 грн
Пункційна біоопсія новоутворення молочної залози під УЗД контролем з цитологічним дослідженням 1430.00 грн
Пункційна біопсія молочної залози+цитологічне дослідження 910.00 грн

Зазначені ціни можуть відрізнятися від діючих в клініці. Актуальні ціни ви можете дізнатися в клініці або по телефону

відгуки
Юлія 25-10-2023 Доброго вечора, хочу висловити подяку лікарю мамологу Годорову Теймуразу Суліковичу за тепле відношення до пацієнтів, висококваліфікований підхід та встановлення правильного діагнозу( після досвіду інших медичних установ). Дуже задоволена прийомом, буду рекомендувати ваш центр, все робите з повагою до людей)

відділення: Мамологія

Анастасія 15-07-2023 Хочу подякувати Годорову Теймуразу Суліковичу за його неймовірну майстерність і відданість роботі, за постійну підтримку пацієнта і, звичайно, за допомогу у моїй проблемі)З перших хвилин у клініці Оксфорд Медікал відчувалась чудова атмосфера, приємні адміністратори, а коли вже познайомилась з Теймуразом Суліковичем страхи одразу зникли. Це —ЛІКАР З ВЕЛИКОЇ ЛІТЕРИ. Зазвичай, коли приходиш до лікаря зʼявляються страхи, а зайшовши до Вас вони в мене зникли, Ваша підтримка була на найвищому рівні. Операція, яку Ви провели пройшла на найвищому рівні, і тепер усім своїм знайомим розказую про Вас і Вашу майстерність у роботі. Тому напишу і тут, щоб зверталися усі саме до Вас.Дякую Вам безмежно)

відділення: Мамологія

Юлія 30-05-2023 Доброго дня) була на прийомі у лікаря мамолога Годорова Теймураза Суліковича. Відчинивши двері, з першої хвилини зрозуміла, що знайшла свого мамолога: сучасний підхід, професіоналізм і, що важливо, людський фактор – все на найвищому рівні! Дякую Оксфорд Медікал за можливість спостерігатися у таких спеціалістів! Дуже рекомендую!

відділення: Мамологія

Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом