050 821 38 99
Замовити зворотній дзвінок
Укр

Якісна та сучасна стоматологія повного циклу 7 днів на тиждень : діагностика, лікування, імплантація, хірургія.

Консультація онколога в Житомирі

Розповсюдження пухлинної патології у всьому світі вимагає професійного підходу лікарі до діагностики та лікування, проте не менш важливим є усвідомлення людьми необхідності своєчасного звернення. Попри величезний прогрес у діагностиці та терапевтичних методиках, поширеність онкопатології продовжує неупинно рости.  Це пов’язано здебільшого із екологічними умовами та масовим використанням канцерогенів у побуті – в косметиці, побутовій хімії і навіть у продуктах харчування.

Статистика свідчить, що щорічно близько 5 мільйонів людей помирають через онкопатологію. Ці дані висувають злоякісні новоутворення на 2 місце серед причин смертності у світі.

Особливості розвитку онкопатології та суть сучасної онкології

Поява новоутворень стала класичним патофізіологічним процесом, таких як запалення чи дистрофія. Злоякісний ріст притаманний для будь-якого живого організму: для рослин, тварин та людей. Тільки протягом останнього століття онкологія досягла небаченого прогресу у діагностиці та лікуванні пухлинних новоутворень.

Патогенез раку починається із єдиної злоякісної клітини, яка неконтрольовано росте та поділяється. Ріст цих клітин є необмеженим, проте їх якість не здатна підтримувати функцію відповідного органу і навіть навпаки значно порушує його. Злоякісні клітини формують собою злоякісну пухлину, яка не має обмежень і з часом з током крові та лімфи «подорожує» по всьому організмі, в першу чергу  уражаючи реґіонарні лімфатичні вузли та сусідні органи.

Діагностикою та лікуванням передракових патологій та злоякісних новоутворень займається онкологія.

В яких випадках варто звернутися до онколога?

Онкологічні захворювання не обмежуються певною тканиною чи органом, тому злоякісні новоутворення можуть бути цілісними  пухлинами у стінці внутрішнього органа, на поверхні шкіри, і навіть являти собою масу дефектних клітин, циркулюючих у крові (лейкози). На жаль, більшість онкопатологій протікають безсимптомно, що якраз погіршує статистику раннього виявлення та успішного лікування.

Проте, існують також візуальні форми раку (шкіри, губи, щитоподібної залози, молочних залоз, шийки матки, простати та ін.) Лікарі різних спеціальностей повинні уміти проводити скринінгову профілактичну діагностику візуальних форм раку і при появі нетипових явищ – одразу скеровувати пацієнта до онколога.

Також важливим аспектом є вміння самодіагностики. Старайтеся проводити самостійну систематичну пальпацію м’яких тканин, молочних залоз, щитоподібної залози, обов’язково звертайте увагу на нетипові збільшення, ущільнення, ділянки звиразкування, не нехтуйте профілактичними оглядами у гінеколога (для жінок) та уролога (для чоловіків). А для осіб від 40 років у всіх прогресивних країнах обов’язковими є огляд та консультація проктолога.

Первинний прийом онколога в клініці Оксфорд Медікал

В клініці Оксфорд Медікал функціонує сучасне відділення онкології. Наші лікарі спеціалізуються на безпечних та якісних методах діагностики (повний спектр лабораторної діагностики, сучасні атравматичні методи біопсії, візуальні методики дослідження) та лікування:

  • новоутворень грудних залоз;
  • новоутворень шкіри: передракових станів та раку (меланоми, базаліоми, плоскоклітинного раку);
  • новоутворень травної системи (стравоходу, шлунка і ДПК, товстого кишківника, прямої кишки, печінки);
  • новоутворень нирок та сечового міхура;
  • новоутворень статевих органів у чоловіків та жінок.

Під час первинного прийому лікар проводить ретельний огляд пацієнта, опитування. Не покидаючи меж клініки, пацієнт може здати усі необхідні аналізи та проконсультуватися у суміжних спеціалістів. Ми гарантуємо вам комфорт та дбайливий підхід! 

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

( Рейтинг: 4.90, голосів: 72 )

Наші СПЕЦІАЛІСТИ

усі спеціалістиЛікар мамолог вищої категорії <br>Лікар-онкохірург вищої категорії<br> 39 років стажу: Годоров Теймураз Суліковіч
Годоров Теймураз Суліковіч Лікар мамолог вищої категорії
Лікар-онкохірург вищої категорії
39 років стажу
Лікар мамолог вищої категорії <br>Лікар-онкохірург вищої категорії<br> 39 років стажу: Годоров Теймураз Суліковіч
Годоров Теймураз СуліковічЛікар мамолог вищої категорії
Лікар-онкохірург вищої категорії
39 років стажу

Леха Качинського, 4;

інформація про лікаря

1983 Р. - закінчив Ворошиловградський медичний інститут.

1983-1984 р - інтернатура за спеціальністю хірургія.

1984 р. - курси підвищення кваліфікації по мамології та проктології в Науково-дослідному рентген - радіологічному онкологічному інституті м Київ

1990, 1995, 2000., 2005 рр. - курси підвищення кваліфікації по мамології та проктології в Донецькому протипухлинному центрі.

2005 р. - учасник конференції «Діагностика та лікування раку молочної залози і прямої кишки», м. Ялта

2010 р. - учасник конференції «Діагностика та лікування раку прямої кишки», м. Судак

1984-2014 р - хірург - мамолог, хірург-проктолог Алчевського онкологічного диспансеру.

1999 - 2014 р. - завідувач хірургічного відділення Алчевського онкологічного диспансеру.

2014 р. - курси підвищення кваліфікації по проктології в Українській військово-медичної академії м. Київ.

2015 р. - лікар мамолог і проктолог вищих категорій в МЦ «Оксфорд Медікал Житомир».

показати повний текст

відгуки
Ксюша 23-11-2021 Чудовий лікар, професіонал своєї справи і справжній чарівник! Видаляла венозне озеро на нижній губі, яке утворилося в результаті травми 20 років тому. Після операції минуло 3 тижні - і не залишилося й сліду! Аж не віриться: моя проблема, яка зі мною, скільки я себе пам'ятаю, просто щезла.Дякую за Ваші золоті руки, Віталію Миколайовичу!

відділення: Онкологія

Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом